2014 ASKERLİK YERİ SORGULAMA – KİMLİK NUMARASI VE E-DEVLET ŞİFRESİ İLE ASKERLİK YERİ ÖĞRENME

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
2014 askerlik yeri sorgulama - 2014 ASKERLİK YERİ SORGULAMA - KİMLİK NUMARASI VE E-DEVLET ŞİFRESİ İLE ASKERLİK YERİ ÖĞRENME

2014 Yılı TC Numarası İle Askerlik Yeri Sorgulama

Bilindiği üzere uzun zamandır konusu olan ve yıllardır asker adaylarının beklediği askerlik kısalacak mı, süresi düşecek mi sorusunun cevabının açıklanması ve askerlik süresinin düşürülmesi ile Askerlik hizmet süresi 01 Ocak 2014 tarihinden geçerli olmak üzere 15 aydan 12 aya indirilmiştir. 

2014 yılı içerisinde askere gidecek olan er ve erbaşlar için celp dönemleri şöyledir.

Askerlik Celp Dönemleri ŞUBAT 2014 – MAYIS 2014 – AĞUSTOS 2014 – KASIM 2014 

Askere girmek isteyenlerin ve askerlik muayenesi olanları en çok merak ettikleri ve sabırsızlıkla bekledikleri askere teslim olma yerlerinin açıklanması ve belli olması konusu oluyor. Asker adayları E-Devlet şifresi yardımı ile teslim olma yerlerini, nereye düştüklerini e-devlet şifresi ile giriş yaparak askerlik yerlerini öğrenebilecekler.

2014 ASKERLİK YERİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Yukarıda belirtilen linki tıklayarak. Gideceğiniz yeri ve askerlik statünüzü de öğrenmiş olacaksınız. Askerlik yerleri açıklandığı andan itibaren 2 gün içerisinde askeri birliğinize teslim olmanız gerekmektedir. 

Üstteki bağlantıdan E-Devlete giriş yaptıktan sonra;
– A dan Z ye Kurumlar 
– Milli Savunma Bakanlığı 
– Sevk Edilecek Eğitim Merkezine 
tıkladığınız zaman askerliğinizin nereye çıktığını öğreniyorsunuz. 

Eğer e-Devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesinden kimliğinizle birlikte 2 TL karşılığında alabilirsiniz.

www.fbpaylascanisi.blogspot.com

2014 askerlik yeri sorgulama, tc ile askerlik yeri öğrenme, askerliğim nereye çıktı nasıl öğrenebilirim, e devlet şifresi ile askerlik yeri öğrenme, askerlik yeri nasıl öğrenilir, askerlik yerimi internetten nasıl öğrenebilirim, e-devlet şifresi ile askerlik yerini nasıl nereden öğrenebilirim, 2014 yılı celp dönemleri ne zaman, 2014 yılı askerlik yeri öğrenme, 2014 tc no ile askerlik yeri öğrenme, 2014 e-devlet şifresi ile askerlik yeri nasıl öğrenilir, askerlik yerleri öğrenme 2014, askerlik yerini tc ile öğren, e-devlet askerlik, askerlik yeri öğren, askerlik yeri tc ile öğren, askerlik yerini sorgulama, kısa dönem askerler tc ile sorgula, kısa dönem askerlik yeri öğren, 2014 Celp Sorgulama, nerede askerlik yapacağım, kimlik numarası ile askerlik yeri öğrenme,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir