2014 PARASIZ YATILILIK VE BURSLULUK SINAVI BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN SON – PYBS SON BAŞVURU TARİHLERİ SON ZAMANI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
pybs başvuru tarihleri - 2014 PARASIZ YATILILIK VE BURSLULUK SINAVI BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN SON - PYBS SON BAŞVURU TARİHLERİ SON ZAMANI

PARASIZ YATILILIK VE BURSLULUK SINAVI (PYBS)

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı olan PYBS başvuruları hakkında yeni bir duyuru yapıldı. Bilindiği üzere 2014 Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı PYBS başvuruları 18 Martta başlayıp 28 Martta son bulmuştu. Fakat Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamaya göre PYBS sınavı başvuruları için ek süre verildiği açıklandı.

PYBS Başvuru Tarihleri Uzatıldı

PYBS Başvuruları 4 Nisan Cuma gününe uzatıldı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, merkezi sistem sınavları kapsamında düzenlenen PYBS başvuruları 17 Mart’ta başladı ve 28 Mart’ta sona erdi. Ancak öğrenci velilerinden ve okul yöneticilerinden gelen isteklerin incelenmesi sonucu başvuru süreci içinde PYBS kayıt veya onay işlemlerini tamamlayamayan okul yönetimlerinin olduğu anlaşıldı. 
Bu nedenle sınava başvuru işlemlerini zamanında yapamayan öğrencilerin mağduriyet yaşamamaları için 1-4 Nisan arasında mesai bitimine kadar ek başvuru süresi verildi.

yatılık bursu sınavı ne zaman, parasız yatılık sınavı başvuru tarihleri, pybs başvuru tarihleri ne zaman son, pybs sınavı başvuruları ne zaman bitiyor, parasız yatılılık bursluluk sınavı başvuru tarihleri ne zaman son, pybs başvuruları ne zaman uzatıldı, parasız yatılılık bursu sınavı başvurusu ne zamana uzatıldı, parasız yatılı sınavı başvuru tarihleri, 2014 pybs sınav başvuru tarihleri ne zaman son, pybs sınavı başvuru tarihleri ne zamana uzatıldı,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir