3 Ayda 24 Kilo Verdiren Mucize Formül!!!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
elma sirkesi 2 horz - 3 Ayda 24 Kilo Verdiren Mucize Formül!!!

                         Bundan önceki yazılarımda sürekli bahsettiğim ve merakla beklenen, bana 3 ayda 24 kilo verdiren karışımı artık açıklıyorum!!!                              ***ELMA SİRKELİ SARIMSAK TURŞUSU***

                      MALZEMELER

 • 1 Lt Ev Yapımı Elma Sirkesi
 • 250 Gr Tahta Havanda Dövülmüş Sarımsak
 • 1,5 Lt’ lik Koyu Renkli Cam Kavanoz
 • Kavanozu Koyacağınız Koyu Renkli Bez Torba


                     YAPILIŞI

                   Öncelikle evde kendiniz elma sirkesi yapıyorsunuz. Yapımı çok basit olup bir sonraki yazımda elma sirkesinin yapımını detaylarıyla anlatacağım. Eğer çok vaktim yok hemen kilo vermem gerekiyor diyenlerdenseniz marketten alacağınız katkısız bir elma sirkesi işinizi görecektir. Gene de evde yapmanız en doğrusu.
                  İkinci yapacağınız işlem tahta havanda soyduğunuz 250 Gr sarımsağı tabiri caiz ise suyu çıkana kadar eziyorsunuz. Elma sirkesini kavanoza koyduktan sonra sarımsakları da kavanoza ekliyoruz. Işık görmemesi için mutlaka koyu renkli bir bezle sarıyoruz ve kullanmadığınız ışık almayan bir yerde 15 gün hiç açmadan saklıyoruz.
                 15. gün ” Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu” hazır…

                    KULLANIŞI

                   Bu mucizevi formülü her yemekten 30 dk önce bir tatlı kaşığı içiyorsunuz ve hemen 1 bardak su içiyorsunuz. Hepsi bu kadar. Yalnız kaşığı elinize aldığınızda diğer elinizde bir bardak su olmalı çünkü boğazınız ve mideniz elma sirkesinin etkisiyle yanacaktır. Vakit kaybetmeden içerseniz böyle bir yanma hissetmezsiniz. Şunu da belirteyim bu veya başka bir elma sirkeli karışımı eğer direkt susuz olarak tüketirseniz kalıcı mide hasarına yol açabilir. Ayrıca midesinde reflü, ülser gibi rahatsızlıkları olanlar için söylüyorum, üzgünüm bu tarif size göre değil. 

                 AĞIZ KOKUSU YAPAR MI ?

                Hayır. İlk içtiğinizde kokusunu hissedeceksiniz ama suyu hemen arkasından içtiğinizde bu kokunun kaybolduğunu göreceksiniz. Üstelik antibiyotik işlevi gören bu karışım sayesinde ağız içinde oluşan enfeksiyon sonucu gelişen kokunun 7 gün sonra kaybolduğunu göreceksiniz. İçimi çok kolay olup turşu gibi ekşimsi bir tadı olur. 

                FAYDALARI

 1. METABOLİZMAYI HIZLANDIRIR!
 2. TOKLUK MERKEZİNİ UYARARAK KISA SÜREDE DOYMA HİSSİ VERİR!
 3. TATLI KRİZLERİNE NEDEN OLAN İNSÜLİN DENGESİZLİĞİNİ YOK EDER!
 4. KIŞIN GELİŞEN VİRAL ENFEKSİYONLARDAN YANİ GRİPTEN KORUR!
 5. AĞIZ İÇİNDE OLUŞAN AFT, APSE VE YARALARI İYİLEŞTİRİR!
 6. İDRAR YOLU VE VAJİNAL YOL ENFEKSİYONLARINDAN TAMAMEN KURTARIR!
 7. CİLDİ TAZELER VE AKNE OLUŞUMUNU AZALTARAK YOK EDER!
 8. KAN AKIŞ HIZINIZ ARTAR!
 9. ASTIM HASTALIKLARINDA GELİŞEN AKCİĞERLERDE OLUŞAN ENFEKSİYONU YOK ETMEDE SON DERECEDE ETKİLİDİR!
 10. BAĞIRSAK SİSTEMİNİN ÇALIŞMASINI HIZLANDIRIR!
 11. ENERJİ VERİR!
 12. EN ÖNEMLİSİ YAĞ YAKIMINI HIZLANDIRARAK KALICI KİLO VERMENİZİ SAĞLAR!

         *** Bu yazdığım karışımı başka yerde arasanız da bulamayacaksınız. Çünkü 98 yaşında hiçbir hastalık yaşamadan vefat eden bir otacının yani dedemin el yazması defterinden bulduğum bir tariftir. 
         ***Spor yapmaya, düzenli beslenmeye vaktiniz yoksa eğer belirttiğim şekilde karışımı içmenizde kilo vermenizi sağlayacaktır.
         *** Daha önceki yazılarımda anlattığım beslenme ve spor programının yanında bu karışımı kullanmanız halinde 20 ile 28 kilo kadar verebilirsiniz. Yakınlarım, başta annem ve kilolu arkadaşlarımda bendeki değişimi fark ederek denediler ve 20- 22 – 30 gibi ciddi ve sağlıklı kilo kayıpları yaşadılar. 
         ***Özellikle belirtmem gereken şu; karışımı içtiğiniz sürece çok uzun saatler açlık hissetmeyeceğiniz için sakın daha çok zayıflama uğruna yemek yememeye kalkışmayın. 3 ana öğün mutlaka tüketilecek. Maksadımız sağlığımızdan olmak değil.
              
              Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

BLOG RESİM 3 - 3 Ayda 24 Kilo Verdiren Mucize Formül!!!


Bir cevap yazın