31 MART PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ – 31 MARTTA OKUL VAR MI TATİL OLACAK MI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
okullar tatil mi - 31 MART PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ - 31 MARTTA OKUL VAR MI TATİL OLACAK MI

Bu sene yerel seçimlerin 30 Mart Pazar günü yapılacağını duyurmuştuk. Milyonlarca seçmen 30 Mart Pazar günü oy kullanmak için sandık başına gidecek ve oylarını kullanacak. Kimin nerede oy kulanacağının açıklanması ile birlikte seçim günü seçmenler okullara giderek oy kullanma işlemlerini gerçekleştirecekler. Her seçim döneminde olduğu gibi okulların sınıfları oy kullanmak için hazırlanacak. Öğrencilerin ise bu günlerde merak ettiği şey seçimin ertesi günü okuların tatil olup olmayacağı oldu.

31 Mart Pazartesi günü okullar tatil mi ?

31 MART PAZARTESİ OKULLAR TATİL

Mili Eğitim Bakanı Nabi Avcı bu konu ile ilgili açıklamayı yaparak öğrencileri sevindirdi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, katıldığı bir televizyon programında 30 Mart’taki yerel seçiminde oy sayımının geç saatlere kadar süreceğini, bu yüzden okulların 31 Mart tarihinde tatil olacağını açıkladı. Seçim sonrası sınıfların yeniden eski haline getirilmesi için bir günlük süre gerektiğini belirten Avcı, okulların bir gün tatil edilmesi kararı aldıklarını kaydetti.

Konu Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.

www.fbpaylascanisi.blogspot.com

31 martta okullar tatil mi, 31 martta okul varmı, seçimin ertesi günü okul varmı, okul seçimden sonraki gün varmı, 31 martta okular tatil olacak mı,seçimden sonraki gün okul varmı, 31 martta liseler tatil mi, 31 martta okullardan hangileri tatil, 31 martta okul olacak mı, liselere 31 martta okul varmı, okullar 31 martta tatil olacakmı,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir