AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ AÖL KAYIT YENİLEME SON TARİHİ – AÖL KAYIT TARİHLERİ NE ZAMAN SON

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

aöl kayıt yenileme işlemleri, açık öğretim kayıt yenileme ne zaman son, açık lise kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitiyor, açık öğretim lisesi kayıt yenileme tarihleri ne zaman son, aöl son kayıt tarihi ne zaman, aöl kayıt yenileme ve ders seçme ne zaman son, açık lise ders seçme ne zaman son, açık lise kayıtları son başvuru tarihi ne zaman,

açık öğretim lisesi kayıtları - AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ AÖL KAYIT YENİLEME SON TARİHİ - AÖL KAYIT TARİHLERİ NE ZAMAN SON

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıt yenileme işlemleri için son tarih olan 28 Şubat tarihi 7 Mart’a kadar uzatıldı. Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamada açık öğretim lisesi kayıt yenileme işlemleri son tarihi 7 Mart 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar uzatıldığı bildirildi.

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Kayıt Yenileme Tarihi Son Günü 7 MART 2014 CUMA

Kayıt yenileme işlemi yapıldıktan sonra 28 Mart tarihine kadar ders seçimi yapılmalıdır.

AÖL Kayıt Yenileme Duyurusu 

1. Kayıt yenileme işlemleri 07 Mart 2014’e kadar uzatıldı. 7 Mart tarihi mesai bitimine kadar aktif, donuk öğrencilerimiz “kayıt yenileme” işlemi, silik konumdaki öğrencilerimiz de “silik öğrenci aktifleştirme” işlemi, yaptırabilirler.

2. Kayıt yenileme katılım bedelini TC Ziraat Bankası – TC Vakıfbank – TC Halk Bankası’na Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme hesabına ödeyebilirsiniz. (yeni kayıt hesabına yatıranlarında kayıt yenileme işlemi yapılmaktadır.)

3. Kayıt yenileme katılım bedelini bankaya ödedikten sonra mutlaka Halk Eğitim Merkezi veya Mesleki Eğitim Merkezlerine kayıt yenileme işlemi için başvurunuz.

4. Kayıt yenileme işlemi yaptırdıktan (2013/2 aktif olduktan) sonra mutlaka 28 Mart 2014 tarihi mesai bitimine kadar derslerinizi seçiniz, güncellenmesi gerekiyorsa iletişim bilgileri (adres-tel vb ) ile sınav merkezinizi güncelleyiniz. 28 Mart 2014 tarihinden itibaren derslerinizde ve sınav merkezinde değişiklik yapamazsınız.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir