AĞLATAN DANS DİZİSİ NİHAL (YAPRAK DURMAZ) KİMDİR – YAPRAK DURMAZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ağlatan dans nihal kim2 - AĞLATAN DANS DİZİSİ NİHAL (YAPRAK DURMAZ) KİMDİR - YAPRAK DURMAZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİAĞLATAN DANS DİZİSİ NİHAL KARAKTERİ…

Sitemizin biyografi bölümünde dizi oyuncularını ve ünlü isimleri tanıtmaya devam ediyoruz. Özellikle dizilerin çoğalması ile birlikte ekranlarda dizilerde sürekli takip ettiğimiz oyuncuları merak etmişizdir. 
Biyografi bölümümüzde merak edilen oyuncular sanatçılar gibi merak edip bilgilerini öğrenmek istediğiniz isimlerin tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Sizlere bu yazımızda güzel oyuncu Yaprak Durmaz hakkında bilgiler vereceğiz

Show Tv’nin yeni ”Ağlatan Dans” dizisinde rol alan güzel oyuncu Yaprak Durmaz dizide Nihal karakterini canlandırmaktadır. Ağlatan Dans dizisi Çerkez iki aşığın hikayesini anlatacak. Başrollerinde Öykü Çelik ve Kıvanç Kasabalı yer almaktadır. Ağlatan Dans dizisi 1. bölüm yayınlanması ile birlikte güzel başarılı oyuncu Yaprak Durmaz dikkatleri çekmiş ve izleyenleri büyülemiştir. 

Peki Ağlatan Dans dizisinde Nihal karakterini canlandıran Yaprak Durmaz kimdir, kaç yaşındadır, boyu kilosu hangi dizilerde oynamıştır gibi merak edilen soruların cevapları yazımızın devamındadır.

AĞLATAN DANS DİZİ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Yaprak Durmaz Kimdir

Ağlatan Dans dizisinde Nihal karakterini canlandıran Yaprak Durmaz 14 Ağustos 1988 yılında İstanbul da doğmuş başarılı bir dizi oyuncusudur.

Güzel Oyuncu Yaprak Durmaz İstanbul Aydın Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümü mezunudur. Oyunculuğunu geliştirmek isteyen Yaprak Durmaz Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Deneme Sahnesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Oyunculuğuna ilk adımını tiyatro oyunları ile atan Yaprak Durmaz ilk olarak Mem u Zin oyununda oynamış ve Zin karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra tiyatronun dizisi olan Siya Mem u Zin dizisinde oynamıştır. Arkasından dizi oyunculuğuna adım atarak Samanyolu TV’de yayınlanan dizi İki Dünya Arasında’da Esma karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Yaprak Durmaz şimdilerde Ağlatan Dans dizisinde Nihal karakterini canlandırmaktadır.

Yaprak Durmaz’ın Boyu   :1,68
Yaprak Durmaz’ın Kilosu : 51

Yaprak Durmaz Oynadığı diziler 

Siya Mem u Zin – Zin
İki Dünya Arasında – Esma
Ağlatan dans – Nihal

Yaprak Durmaz Resimleri

ağlatan dans nihal kim1 - AĞLATAN DANS DİZİSİ NİHAL (YAPRAK DURMAZ) KİMDİR - YAPRAK DURMAZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ

ağlatan dans nihal kim - AĞLATAN DANS DİZİSİ NİHAL (YAPRAK DURMAZ) KİMDİR - YAPRAK DURMAZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ

yaprak durmaz kim1 - AĞLATAN DANS DİZİSİ NİHAL (YAPRAK DURMAZ) KİMDİR - YAPRAK DURMAZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ

yaprak durmaz kim - AĞLATAN DANS DİZİSİ NİHAL (YAPRAK DURMAZ) KİMDİR - YAPRAK DURMAZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ


ağlatan dans nihal, ağlatan dans nihal kimdir, ağlatan dans nihal resimleri, ağlatan dans nihal karakterini kim oynuyor, ağlatan dans nihal karakterinin gerçek adı, ağlatan dans nihal resimleri, ağlatan dans nihal foto galeri, ağlatan dans nihal hakkında bilgi, ağlatan dans nihal biyografi, ağlatan dans nihal gerçekte kim, ağlatan dans dizisi nihal kim, yaprak durmaz kimdir, yaprak durmaz kaç yaşında, yaprak durmaz hayatı, yaprak durmaz biyografi, yaprak durmaz sevgilisi kim, yaprak durmaz dizileri, yaprak durmaz boyu kilosu yası, yaprak durmaz wikipedi, yaprak durmaz resimleri, yaprak durmaz foto galeri

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir