ALABORA UFUK DEĞER KİMDİR – ALABORA YARIŞMASI UFUK DEĞER KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU KAÇ BİYOGRAFİSİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ALABORA YARIŞMASI UFUK DEĞER…

Biyografi bölümümüzde sizlere dizi oyuncularını ve sevdiğiniz oyuncuları tanıtmaya ve merak edilen bilgilerini sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte bir çok dizi sezon finali yaparken, bir çoğu biterken, tabi yerlerini yeni diziler ve programlar almaya devam ediyor.
Dizilerin ve yarışma programlarının artması ile birlikte çoğalan dizi oyuncuları ve yarışmacılar ise izleyici tarafından oldukça takip edilmeye ve merak edilmeye devam ediyor.

Kanal D’de yeni başlayacak olan Alabora yarışmasının yarışmacılarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Kanal D Alabora yarışması survivor’a aday olarak gösterilen yeni yarışma “Alabora”da, 7’si kız, 7’si erkek 14 yarışmacı, lüks bir teknede ve Türkiye’nin en güzel koylarında,13 hafta boyunca maceraya yelken açacak, Alabora’ya katılan yarışmacılar kıyasıya bir rekabetle, büyük ödülün sahibi olabilmek için yarışacaklar.

ALABORA YARIŞMACILARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Kanal D Alabora yarışmacıları arasında olan Ufuk Değer hakkında bilgileri sizler için derledik. Kanal D Alabora yarışmacısı Ufuk Değer kimdir, kaç yaşındadır, resimleri ve Ufuk Değer biyografisi gibi merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Alabora Yarışmacıları Kimler

ufuk değer kimdir - ALABORA UFUK DEĞER KİMDİR - ALABORA YARIŞMASI UFUK DEĞER KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU KAÇ BİYOGRAFİSİAlabora Ufuk Değer Kimdir

Alabora yarışmasındaki Ufuk Değer, 5 Ağustos 1988 yılında Ankara da doğmuştur. İstanbul da yaşıyor. Arel Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunudur. 

Yaklaşık 5 yıldır modellik yapan Ufuk Değer 2011 En İyi Gülümseyen Best Model seçilmiştir aynı zamanda IDOL OF MODELS 2013 birincisi olan Ufuk Değer, Televizyon ekranlarına yabancı bir yüz değildir. 

Demet Akalın gibi bir kaç ünlü isimlerin kliplerinde oynamıştır. Şimdilerde Kanal D de yayınlanacak olan Alabora Yarışmasında performans gösterecektir. 

Yakışıklılığı ile yarışmada tüm dikkatleri üzerine çekecek olan Ufuk Değer 1,90 boyunda ve 85 kilo ağırlığındadır. Ufuk Değer Alabora yarışmasında nasıl bir performans sergileyeceğini ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Alabora Ufuk Değer Boyu : 1,90
Alabora Ufuk Değer Kilo   :  85
Alabora Ufuk Değer Yaşı  :  26

Alabora Ufuk Değer Resimleri

alabora ufuk değer kim1 - ALABORA UFUK DEĞER KİMDİR - ALABORA YARIŞMASI UFUK DEĞER KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU KAÇ BİYOGRAFİSİ
alabora ufuk değer kim 683x1024 - ALABORA UFUK DEĞER KİMDİR - ALABORA YARIŞMASI UFUK DEĞER KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU KAÇ BİYOGRAFİSİ

alabora yarışmacıları kimler, alabora yarışması, alabora yarışması yarışmacıları, alaborada yarışan erkek yarışmacılar, alabora ufuk kim, alabora ufuk değer, alabora ufuk değer kaç yaşında, alabora yarışması ufuk nereli, ufuk değer kaç yaşında nereli boyu kaç,alabora ufuk ne iş yapıyor, alabora ufuğun resimleri, alabora ufuk foto galeri, alabora ufuk değer resimleri, alabora ufuk görselleri, alabora yarışmacıları resimli, alabora yarışmacıları kimler resimleri, ufuk değer, ufuk değer biyografi, ufuk değer iletim bilgileri, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir