Apple'ın 16-inç MacBook Pro'yu her gün göreceği bildirildi

Apple'ın 16-inç MacBook Pro'yu her gün göreceği bildirildi
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Apple39in 16 inc MacBook Pro39yu her gun gorecegi bildirildi - Apple'ın 16-inç MacBook Pro'yu her gün göreceği bildirildi

En azından yılın başından beri 16 inçlik bir MacBook Pro hakkında söylentiler duyuyoruz, ancak bunun gerçekten geldiğini kanıtlamak için çok az şey gördük. Şimdi 16 inçlik model gerçek bir anlaşma gibi gözüküyor ve yakında 15 inçlik modelin yerini alacak şekilde ayarlanmış olabilir. Çok yakında. İçeride, belki en kısa zamanda.

Haberler geliyor BloombergApple söylentileri ile güçlü bir sicile sahip olan Mark Gurman. Yeni cihaz, daha geniş, daha yüksek çözünürlüklü bir ekran ve genel özellikli bir çarpma özelliğine sahip olacak, ancak mevcut 15 inç modelle aynı fiyatta olacak.

Cihazla ilgili değerli başka az şey biliyoruz. Daha büyük bir kasa oluşturarak veya 15 inçlik modelde çerçeveleri daraltarak Apple'ın 16 inç boyutuna ulaşıp ulaşamayacağı belli değil (sanırım ikincisi). Bu biraz sıra dışı; Apple, cihazları sargı altında tutma konusunda oldukça kötüydü ve şirketin, bir etkinliğe ev sahipliği yapmadan, temel bir spekülasyondan daha fazlasını yapması nadirdir.

Raporun bir başka haberinde, Apple’ın Aralık ayında yeni Mac Pro’yu piyasaya süreceği ve 2019’daki orijinal yayınlanma tarihine yaklaştığı anlaşılıyor. Pro yarın veya son ana kadar bizi kızdırmaya devam ederse. Her iki durumda da, bir mağaracı grubunun gelmesi için uzun süre beklememiz gerekmeyecek gibi görünüyor.

Daha fazla donanım, gadget ve donanım haberleri ve incelemeleri için Eklenti'yi takip edin.
heyecan ve
Flipboard.

Yayınlandı 13 Kasım 2019 – 00:32 UTC

Bir cevap yazın