ATAŞEHİR ROTARY ÇOK PROGRAMLI LİSESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ – ATAŞEHİR ROTARY ÇOK PROGRAMLI LİSESİNDEN GEÇEN OTOBÜSLER

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
sosyal meskenler ortaokulu 1 - ATAŞEHİR ROTARY ÇOK PROGRAMLI LİSESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ - ATAŞEHİR ROTARY ÇOK PROGRAMLI LİSESİNDEN GEÇEN OTOBÜSLER
ATAŞEHİR ROTARY ÇOK PROGRAMLI LİSESİ…

2013 -2014 yılı Açık Öğretim Bahar dönemi dönem sonu sınavları bilindiği üzere 7 – 8 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak. 

Öğrenciler AÖF sınavlarına hazırlamanın yanı sıra en çok sınava girecekleri okulları bulmak için büyük çaba harcamaktadırlar. 
Sizlere sitemizde AÖF sınavlarının yapıldığı okulların iletişim ve adres bilgilerini paylaşmaya çalışacağız. sınava gireceğiniz okulların adreslerini sitemizde bulabilirsiniz.
Bu yazımızda AÖF sınavının olacağı ve benimde o okulda gireceğim Ataşehir Rotary Çok Programlı Lisesi adres ve telefon bilgilerini paylaşacağız.

Ataşehir Rotary Çok Programlı Lisesi Adresi;
Barbaros Mah. Fesleğen Sok. No14 Batı Ataşehir/İstanbul Mimar Sinan Camii Karşısı Ataşehir Belediye Spor Tesisleri Yanı

ATAŞEHİR ROTARY ÇOK PROGRAMLI LİSESİ HARİTA BİLGİSİ TIKLAYIN>>>

Ulaşım : Ataşehir Rotary Çok Programlı Lisesine ulaşım için kullanabileceğiniz araçlar; 

Ataşehir Rotary Çok Programlı Lisesine Kadıköy´den 13 numaralı İETT otobüsü ve Üsküdar´dan Üsküdar-Ataşehir minibüsleri ile ulaşılabilir.

Yerleşim Yeri Bilgisi : Okulumuz Ataşehir Mimar Sinan Camii´nin karşısında bulunmaktadır. Ataşehir Bilfen Kolejinin yanındadır.

Ataşehir Rotary Çok Programlı Lisesine telefon bilgileri ile de okula ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bir tarif istiyorsanız telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz.
Telefon : 0216 472 77 78

.
ataşehir rotary çok programlı lisesi, ataşehir rotary çok programlı lisesi nasıl gidilir, ataşehir rotary çok programlı lisesi ortaokulu adres bilgileri, ataşehir rotary çok programlı lisesi harita bilgileri, ataşehir rotary çok programlı lisesi nasıl gidebilirim, ataşehir rotary çok programlı lisesi telefon numarası, ataşehir rotary çok programlı lisesi iletişim bilgileri, ataşehir rotary çok programlı lisesine nasıl gidilir, ataşehir rotary çok programlı lisesine hangi otobüsler gidiyor, esatpaşa mahallesi

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir