Ayçekirdeği Zayıflatıyor

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
indir 1 3 - Ayçekirdeği Zayıflatıyor

Elbette televizyon karşısında avuç avuç yiyerek zayıflamaktan bahsetmiyorum. Biliyorum güzel bir film, sevdiğimiz bir program eşliğinde başladığımız ve çekirdeğimiz bitene kadar elimizden bırakamadığımız ayçekirdeği çok keyifli oluyor ama o keyif sonrasında bizlere göbek, kalça ve selülit olarak dönüyor. Ayçekirdeğinden vazgeçmek istemeyenlere ise güzel bir haberim var.
Kararında yenen ayçekirdeği gün boyu bizleri tok tuttuğu için sağlıklı kilo vermemize yardımcı oluyormuş. Ayçekirdeği, yüksek doymamış yağ, lif ve protein içeriği sayesinde, kararında yenildiği sürece gün boyunca tok tutarak sağlıklı kilo vermeyi sağlıyormuş. Aman dikkat çekrideğe başlaması ayrı bitirmesi ayrı dert 🙂

USDA’ya göre, 28 gr ayçekirdeği, 165 kalori, 14 gr yağ, 5,5 gr protein, 7 gr karbonhidrat, 3 gr lif, 1 gr şeker içerirken, kolesterol içermiyor.

Oylarınıza talibim
Şuan ‘En Çalışkan Blog’ kategorisinde yarışmacıyım desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar.  Oy vermek kesinlikle ücretsiz ve sadece 1 dakika sürüyor. Benim için 1 dakika ayırırsanız çok mutlu olurum. 
http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/58034.htm Teşekkürler

Bir cevap yazın