Bahçemize Çit Çekiyoruz!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
panelcit3 - Bahçemize Çit Çekiyoruz!

Müstakil evimizin bahçesini düzenlemeye karar verdik. Çimler ektik, ufak heykelcikler aldık. Küçük bir salıncak kurduk. Bir kaykay almayı da düşünüyoruz ancak henüz araştırma içerisindeyiz. Uygun fiyata bir kaykay bulduğumuzda bahçemizin bir yerine yerleştireceğiz.

Çimlerimizi korumak ve oğlumuzun rahat bir bahçede büyümesi için etrafını çitlerle çevirmeye karar verdik. Bu noktada iş bana düştü ve araştırmaya koyuldum. Oturduğumuz setteki tüm bu işle iştigal eden işletmelere gidip fikir aldım, fiyatları konusunda bilgilendim. Dayanıklılıklarını sorguladım. Güvenliği konusunda sorular sordum.

Panel Çit mi, Tel Çit mi?

Ne tür bir çitin bize uygun olacağını araştırdım.Etrafımızdaki dostlarımıza da sorduk danıştık. Çok sorunca kafanız karışıyor. Herkes ayrı bir şey söylüyor. Kafes teli çektirin diyenler oldu, Tel çit yapın diyenler oldu, Panel çit yaptırın diyenler oldu. Hatta ve hatta sanki fabrika şantiyesini çevreliyormuşuz gibi jiletli tel, dikenli tel gerdirin diyenler bile oldu.

İnternetten de biraz araştırmalar yaptım ve müstakil ev bahçesine uygun olan çit türü panel çit olduğuna karar verdik.

Şimdi panel çiti en uygun fiyata nereden nasıl alırız onu araştırıyoruz. Galiba internetten bulduğum bir firmadan tedarik edeceğim.

Bu iş tamamlandığında bahçemiz yeni görünümü ile muhteşem ve oğlumuz için güvenlikli bir oyun alanına dönüşecek.

Tedarik edip, bahçemizi çevrelediğimiz zaman yine yazarım.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir