Bel incelten mucize

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Bel inceltme Egzersizleri - Bel incelten mucize
Kilo aldırdığı için kurabiyelerden her zaman korkmuş, nerede görsek öcü görmüş gibi kaçmışızdır. Her zaman önerileri ile mucizeler yaratan Dr. Mehmet Öz, bizleri düşünmüş yine ve belimizi incelten bir kurabiye tarifi hazırlamış. İncecik bir bele sahip olmak için denemeye ne dersiniz?

Malzemeler
 2 fincan haşlanmış nohut
 2 adet rendelenmiş havuç
 2 çay kaşığı kuru maya
 1 çay kaşığı zeytğinyağı
 Tuz,Karabiber
 2 çay kaşığı haşhaş
Hazırlanışı:
Tüm Malzemeleri mikserle karıştırın. Hamur kıvamı elde ettikten sonra, kurabiye kalıplarına kaşık yardımı ile karışımı dökün. Üzerlerine toplamda 2 çay kaşığı olacak şekilde haşhaş serpin. 180 derecelik fırında 30 dakika pişirin.
Faydaları:
Çözülebilir lifler açısından zengin olan  baklagillerin haşlanarak tüketilmesi, yağ yakımını hızlandırır. Yağların depolanmasını engeller. Her öğünde 1 avuç haşlanmış baklagil tüketimi, 1 haftada daha ince bir bel ve daha düz bir karına sahip olmanızı sağlar. Baklagil Kurabiyesi, inatçı vücut yağlarını eritmek için ideal bir çözümdür. Kurabiyenin içinde kullanılacak olan, malzemelerde bol lif bulunuyor. Lif bel ve karın bölgesinde tutulan yağları harekete geçirerek çözülmelerinde büyük rol oynuyor.

NESFIT’in İnternet Reklam Yüzü olabilirsiniz.  Tık tık

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir