Bind Activit Bulaşık Makinesi Tableti

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
IMAG0350 - Bind Activit Bulaşık Makinesi Tableti
Biliyorum bende dahil olmak üzere hepimiz temizlik malzemelerine deli gibi para döküyoruz. Hemen hemen her uygulama alanı için farklı  ürünler kullanıyoruz. Özellikle bulaşık makinelerimiz için kullandığımız deterjanlar çok yüksek fiyatları ile bizleri zaman zaman zorluyor.Sizlere daha önce temizlik ile ilgili paylaşımlarda bulunacağımı da belirtmiştim. Bugün paylaşacağım temizlik ürünü ise bulaşık makineleri tablet ve deterjanlarına avuç avuç para dökmekten bıkanlar için gelsin.

Benim gibi farklı ürün kullanmaktan çekinenler varsa kesinlikle Bind Activit bulaşık makinesi için tableti denesinler. Ben postu yazmadan önce 1 hafta boyunca bir gün bildiğimiz markalardan biri ile bir gün Bind Activit ile yıkadım  bulaşıklarımı inanın hiç farkı yok. Ne derler tek farkı fiyatı. Bind Activit Bulaşık Makinesi Tableti 50 adeti sanırım 9 TL’ye yakın bir fiyattaydı.  Bim marketlerde kolayca bulabilirsiniz.

(+) 5 ayrı özelliğe hizmet veriyor. deterjan, parlatıcı, tuz etkisi, cam koruyucu güç ve çelik parlatıcı etkisinin hepsine tek tablette ulaşmanız mümkün.
Aşırı kireçli su kullanıyorsanız tuz ve parlatıcı mutlaka ek olarak kullanmalısınız.
(+) Düşük ısıda bile etkili
(+) Ağır yağlı bulaşıklarda da iş görüyor.
(+) Koku yapmıyor.
(+) Fiyatı çok uygun.
Destek Olur musunuz?
Şuan ‘En Çalışkan Blog’ kategorisinde yarışmacıyım desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar. oy vermek kesinlikle ücretsiz ve sadece 1 dakika sürüyor. Benim için 1 dakika ayırırsanız çok mutlu olurum. http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/58034.htm 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir