CALL OF DUTY 2014 YENİ OYUNU – CALL OF DUTY YENİ VİDEOSU İZLE – YENİ CALL OF DUTY NE ZAMAN ÇIKACAK

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
call of duty 2014 - CALL OF DUTY 2014 YENİ OYUNU - CALL OF DUTY YENİ VİDEOSU İZLE - YENİ CALL OF DUTY NE ZAMAN ÇIKACAK

CALL OF DUTY YENİ OYUNUNUN ÇIKIŞ TARİHİ…

Dünya genelinde milyonlarca tutkunu olan Call of Duty oyunu yıllardır sevilerek oynanılan ve yenisi merakla beklenen oyunların başında yer alıyor. Her sene yenisi çıkan Call of Duty oyunu bu sene için de mükemmel bir Call of Duty serisi ile bomba gibi gelemeye hazırlanıyor.

Call of Duty oyunu ilk olarak 2003 yılında oyunseverlerle buluştu ve yıllardır hızla gelişmesi ile birlikte günümüze kadar gelip hala en çok oynanan ve tercih edilen oyunların başında yer alıyor. Son olarak Call of Duty Ghosts Modern Warfare 3 ile piyasada olan oyun şimdi yenisi için gün sayıyor.
.
2014 Call of Duty yeni oyunu ne zaman çıkacak diye merak edenlerin merakını giderecek açıklama nihayet gelerek 2014 yılı Call of Duty serisinin yenisi 4 Kasım 2014 tarihinde çıkacağı duyuruldu.

Kasım 2014 te çıkacak olan yeni oyunun ismi ise Call of Duty Advanced Warfare olacağı bildirildi. Merakla beklenen Call of Duty Advanced Warfare oyunu kasım ayında oyunseverler ile buluşacakken şimdiden yeni oyun hakkında videolar paylaşılmaya başlandı..

İşte 2014 Call of Duty Advanced Warfare Oyununun Videosu

                            

CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE VİDEOSU>>>
Call of Duty’nin yeni oyunu “İlk gerçek yeni nesil Call of Duty” olarak tanımlayan firma yetkilileri PC platformu ile beraber Xbox One ve Playstation 4 içinde çıkacağını belirtti. Diğer yandan PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları içinde çıkması muhtemel gözüyle bakılıyor..

call of duty, call of duty 2014, call of duty yeni oyunu ne zaman çıkacak, call of duty advanced warfare yeni oyunu, call of duty yeniş oyunu indir, call of duty indir, call of duty 2014 videosu, call of duty yeni oyun videosu izle, call of duty yenisi nasıl olacak, call of duty yeni 2014 oyunu hangi zamanda geçecek, call of duty advanced warfare hangi zamanda geçiyor, call of duty yenisinin çıkış tarihi ne zaman, yeni call of duty 2014 ne zaman çıkacak, yeni call of duty videosu, call of duty 2014 tanıtım videosu

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir