CUMHURBAŞKANI ADAYLARI KİMLER – 2014 CUMHURBAŞKANI ADAYI İSİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
cumhurbaşkanı adayları kimler - CUMHURBAŞKANI ADAYLARI KİMLER - 2014 CUMHURBAŞKANI ADAYI İSİMLERİ

2014 CUMHURBAŞKANLIĞI ADAYLARI KİMLER…

Aylardır aralıksız süren Yerel Seçim hazırlıkları nihayet 30 Mart günü tüm vatandaşların oy kullanması ile sona erdi. Aylardır merakla beklenen seçim sonuçlarının da açıklanması ile son buldu.
Şimdi ise vatandaşın ve partilerin gözü önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 2014 Cumhurbaşkan’lığı seçimi ne zaman olacak, Cumhurbaşkanı adayları kimler diye merak edilen konu için Yüksek Seçim Kurulu açıklama yaparak Cumhurbaşkanlığı seçiminin tarihini açıkladı.

2014 Cumhurbaşkanlığı seçim tarihi belli oldu. Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2 tur olarak yapılacağını ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarında oy kullanabileceklerini açıklayan Yüksek Seçim Kurulu YSK Cumhurbaşkanlığı seçimi için seçim tarihini belirledi. Yüksek Seçim Kurulundan yapılan açıklamaya göre 2014 Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turu 10 Ağustos 2014 Pazar günü, Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turu ise 24 Ağustos Pazar günü yapılacak.

2014 Cumhurbaşkanı Adayları Kimler

– Recep Tayyip Erdoğan
– Meral Akşener
– Ekmelettin İhsanoğlu
– Abdullatif Şener

Vatandaşlar tarafından merak edilen diğer bir konu Cumhurbaşkanı adayları kimler, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı için adaylığını koyacak mı, CHP nin Cumhurbaşkanı adayı kim tüm bu sorular zamanla yanıt bulacak fakat şu aralar konuşulan isimler şunlar.

cumhurbaşkanlığı seçimleri ne zaman, cumhurbaşkanı adayı kim, cumhurbaşkanı aday isimleri açıklandı mı, cumhurbaşkanı adayı kim oldu, cumhurbaşkanı seçiminde kimler aday, cumhurbaşkanı ne zaman seçilecek, cumhurbaşkanı seçim tarihi ve adayları, cumhurbaşkan adayları kimler oldu, cumhurbaşkanı aday olanlar kimler, cumhurbaşkanı adayı olmak için neler gerekli, tayyip cumhurbaşkanı adayımı, tayyip erdoğan cumhurbaşkanı adayı olacak mı, tayyip cumhurbaşkanı adayı oldu mu, chp cumhurbaşkanı adayı kim, mhp cumhurbaşkanı adayı kim, akp cumhurbaşkanı adayı kim

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir