DEMET AKALIN AŞK TOTEMİ ŞARKI SÖZLERİ – DEMET AKALIN YENİ ŞARKISI AŞK TOTEMİ DİNLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

DEMET AKALIN AŞK TOTEMİ ŞARKISI…

Pop müziğin başarılı kadın sanatçılarından olan Demet Akalın yeni albümü REKOR ile müzik marketlerde yerini aldı. Bugüne kadar yaptığı tüm albümler ile büyük başarılara imza atan Demet Akalın yeni Rekor albümü ile aynı başarısını devam ettireceğe benziyor.

Son günlerde özel hayatı ve sosyal medyadan paylaştığı bebeğinin fotoğrafları ile gündemde olan Demet Akalın 2014 Rekor yeni albümü ile müzik marketlerde yerini aldı. Demet Akalın’ın yeni albümünün şarkıları ilk kez TTnet müzikte yayınlandı. Demet Akalın’ın yeni şarkılarını dinleyen sevenleri şarkılar hakkında yaptıkları yorumlar ile oldukça beğendiklerini dile getirdiler.

Demet Akalın Rekor adlı yeni albümünde beğenilen şarkılardan birisi de Aşk Totemi şarkısı oldu. Sizlere bu yazımızda Demet Akalın yeni şarkısı olan Aşk Totemi şarkısının sözlerini paylaşacağız.

DEMET AKALIN REKOR ALBÜMÜ DİĞER ŞARKILARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Demet Akalın – Aşk Totemi Şarkı Sözleri

Demet Akalın Aşk Totemi Şarkı Sözü 

Çiçekler yüzükler havalarda uçuşuyor
Küs olanlar bile tek tek barışıyor
Yaş oldu kaç sen sonuna kadar kaç
Millet çoluğa çocuğa karışıyor
Ah nasıl etmeli vah nasıl etmeli
İmzasız kaldı bak mutluluk defteri
Denemediğim yol kalmadı ki
Kahve falı aşk totemi
Seni yola getirmenin olmalı
Başka bir yöntemi
Çiçekler yüzükler havalarda uçuşuyor
Küs olanlar bile tek tek barışıyor
Yaş oldu kaç sen sonuna kadar kaç
Millet çoluğa çocuğa karışıyor
demet akalın yeni klip şarkısı dinle, demet akalın aşk totemi dinle, demet akalın aşk totemi şarkı sözleri, aşk totemi şarkı sözleri, aşk totemi demet akalın, aşk totemi şarkısının sözleri, demet akalın yeni şarkısının sözleri, demet akalın aşk totemi dinle, demet akalın aşk totemi sözleri, demet akalın aşk totemi indir, aşk totemi şarkı sözleri, şarkı sözleri, aşk totemi indir dinle, demet akalın yeni şarkısı aşk totemi klip izle, demet akalın yeni şarkısının sözleri ve klibi, aşk totemi demet akalın sözleri, klip izle, yeni klipler, 2014 yeni klipler, demet akalın foto galeri, demet akalın resimleri, demet akalın bebeğinin resmi, demet akalın yeni albüm full indir, bu yazı 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir