DEMET AKALIN KİBRİT ŞARKI SÖZLERİ – DEMET AKALIN YENİ ŞARKISI KİBRİT DİNLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

DEMET AKALIN KİBRİT ŞARKISI…

Pop müziğin başarılı kadın sanatçılarından olan Demet Akalın yeni albümü REKOR ile müzik marketlerde yerini aldı. Bugüne kadar yaptığı tüm albümler ile büyük başarılara imza atan Demet Akalın yeni Rekor albümü ile aynı başarısını devam ettireceğe benziyor.

Son günlerde özel hayatı ve sosyal medyadan paylaştığı bebeğinin fotoğrafları ile gündemde olan Demet Akalın 2014 Rekor yeni albümü ile müzik marketlerde yerini aldı. Demet Akalın’ın yeni albümünün şarkıları ilk kez TTnet müzikte yayınlandı. Demet Akalın’ın yeni şarkılarını dinleyen sevenleri şarkılar hakkında yaptıkları yorumlar ile oldukça beğendiklerini dile getirdiler.

Demet Akalın Rekor yeni albümünde toplamda 16 yeni şarkı bulunuyor. Demet Akalın yeni albümünde Hakkı Yalçın, Fettah Can, Gökhan Özen ve Burak Yeter  gibi ünlü isimlerle çalışmış ve oldukça başarılı bir albüme imza atmışlardır.
Demet Akalın Rekor adlı yeni albümünde beğenilen şarkılardan birisi de Kibrit şarkısı oldu. Sizlere bu yazımızda Demet Akalın yeni şarkısı olan Kibrit şarkısının sözlerini paylaşacağız

DEMET AKALIN REKOR ALBÜMÜ DİĞER ŞARKILARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Demet Akalın – Kibrit Şarkı Sözleri

Demet Akalın Kibrit Şarkı Sözleri 

Hani ayrılırken çok canım acıyacaktı
Sensizlik yanımda, hiç ayrılmayacaktık
Hani ayrılırken çok canım acıyacaktı
Sensizlik yanımda, hiç ayrılmayacaktık
Çok gidenler gördüm ben,
Çok dönenler gördüm ben,
Çok yalanlar gördüm ben,
Çok sönenler gördüm ben
Hepsi birer birer dağıldılar
Pişmanlar ordusuna katıldılar
Bir kibrit çakacağım,
Geceleri yakacağım
Seni de unutacağım
Ne karın ağrısı
Ne gönül sancısı
Seninse döneceğin yok
Bir kibrit çakacağım,
Geceleri yakacağım
Seni de unutacağım
Ne karın ağrısı
Ne gönül sancısı
Nasılsa döneceğin yok

demet akalın yeni klip şarkısı dinle, demet akalın kibrit dinle, demet akalın kibrit şarkı sözleri, kibrit şarkı sözleri, kibrit demet akalın, kibrit şarkısının sözleri, demet akalın yeni şarkısının sözleri, demet akalın kibrit dinle, demet akalın kibrit sözleri, demet akalın kibrit indir, kibrit şarkı sözleri, şarkı sözleri, kibrit indir dinle, demet akalın yeni şarkısı kibrit klip izle, demet akalın yeni şarkısının sözleri ve klibi, kibrit demet akalın sözleri, klip izle, yeni klipler, 2014 yeni klipler, demet akalın foto galeri, demet akalın resimleri, demet akalın bebeğinin resmi, demet akalın yeni albüm full indir, bu yazı r

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir