DEMET AKALIN NEFSİ MÜDAFAA ŞARKI SÖZLERİ – DEMET AKALIN YENİ ŞARKISI NEFSİ MÜDAFAA DİNLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

DEMET AKALIN NEFSİ MÜDAFAA ŞARKISI…

Pop müziğin başarılı kadın sanatçılarından olan Demet Akalın yeni albümü REKOR ile müzik marketlerde yerini aldı. Bugüne kadar yaptığı tüm albümler ile büyük başarılara imza atan Demet Akalın yeni Rekor albümü ile aynı başarısını devam ettireceğe benziyor.

Son günlerde özel hayatı ve sosyal medyadan paylaştığı bebeğinin fotoğrafları ile gündemde olan Demet Akalın 2014 Rekor yeni albümü ile müzik marketlerde yerini aldı. Demet Akalın’ın yeni albümünün şarkıları ilk kez TTnet müzikte yayınlandı. Demet Akalın’ın yeni şarkılarını dinleyen sevenleri şarkılar hakkında yaptıkları yorumlar ile oldukça beğendiklerini dile getirdiler.

Demet Akalın Rekor yeni albümünde toplamda 16 yeni şarkı bulunuyor. Demet Akalın yeni albümünde Hakkı Yalçın, Fettah Can, Gökhan Özen ve Burak Yeter  gibi ünlü isimlerle çalışmış ve oldukça başarılı bir albüme imza atmışlardır.
Demet Akalın Rekor adlı yeni albümünde beğenilen şarkılardan birisi de Nefsi Müdafaa şarkısı oldu. Sizlere bu yazımızda Demet Akalın yeni şarkısı olan Nefsi Müdafaa şarkısının sözlerini paylaşacağız.ir 

DEMET AKALIN REKOR ALBÜMÜ DİĞER ŞARKILARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Demet Akalın – Nefsi Müdafaa Şarkı Sözleri

Demet Akalın Nefsi Müdaafa Şarkı Sözü 

Nedense insan anlamaz
Yitirmeden aşkın değerini
Kendi düşen aşık ağlamaz
Kendin sil hadi gözlerini

Beni acılara sor
Cevabı al konuyu kapat
Sana yer yok kalbimde
Kapıyı dışardan kapat

Tasını tarağını toplada git
Bi daha ismimi anma yeter
Bu sana nefsi müdafaa
Kusura bakma yürek kendini seçer

Söz & Müzik: Gökhan Özen

demet akalın yeni klip şarkısı dinle, demet akalın nefsi müdafaa dinle, demet akalın nefsi müdafaa şarkı sözleri, nefsi müdafaa şarkı sözleri, nefsi müdafaa demet akalın, nefsi müdafaa şarkısının sözleri, demet akalın yeni şarkısının sözleri, demet akalın nefsi müdafaa dinle, demet akalın nefsi müdafaa sözleri, demet akalın nefsi müdafaa indir, nefsi müdafaa şarkı sözleri, şarkı sözleri, nefsi müdafaa indir dinle, demet akalın yeni şarkısı nefsi müdafaa klip izle, demet akalın yeni şarkısının sözleri ve klibi, nefsi müdafaa demet akalın sözleri, klip izle, yeni klipler, 2014 yeni klipler, demet akalın foto galeri, demet akalın resimleri, demet akalın bebeğinin resmi, demet akalın yeni albüm full indir,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir