DEMET AKALIN ÖDEŞTİK ŞARKI SÖZLERİ – DEMET AKALIN YENİ ŞARKISI ÖDEŞTİK DİNLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

DEMET AKALIN ÖDEŞTİK ŞARKISI…

Pop müziğin başarılı kadın sanatçılarından olan Demet Akalın yeni albümü REKOR ile müzik marketlerde yerini aldı. Bugüne kadar yaptığı tüm albümler ile büyük başarılara imza atan Demet Akalın yeni Rekor albümü ile aynı başarısını devam ettireceğe benziyor.

Demet Akalın 2014 Rekor yeni albümü ile müzik marketlerde yerini alırken, Demet Akalın’ın yeni albümünün şarkıları ilk kez TTnet müzikte yayınlandı. Demet Akalın’ın yeni şarkılarını dinleyen sevenleri şarkılar hakkında yaptıkları yorumlar ile oldukça beğendiklerini dile getirdiler.

Demet Akalın Rekor yeni albümünde toplamda 16 yeni şarkı bulunuyor. Demet Akalın yeni albümünde Hakkı Yalçın, Fettah Can, Gökhan Özen ve Burak Yeter gibi ünlü isimlerle çalışmış ve oldukça başarılı bir albüme imza atmışlardır.
Demet Akalın Rekor adlı yeni albümünde beğenilen şarkılardan birisi de Ödeştik adlı şarkısı oldu. Sizlere bu yazımızda Demet Akalın yeni şarkısı olan Ödeştik şarkısının sözlerini paylaşacağız.bu 
DEMET AKALIN REKOR ALBÜMÜ DİĞER ŞARKILARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

İşte Demet Akalın Ödeştik Şarkısının Sözleri

Demet Akalın Ödeştik Şarkı Sözleri 

Kabul eder gibi bakma
Belki değişirsin umuduyla
Ayrılalım dedim
Sen bana bakma

Bi hayatı hiçe sayma
Belki bu sonbaharda
Girer herşey yoluna
Sen bana bakma

Sen hala aynısın yaşananlar hep aynı
Gel gör ki beceremedin yalvarıp yakarmayı
Sen hala aynısın
Yaşananlar hep aynı

Gel gör ki beceremedin yalvarıp yakarmayı
Biz seninle ne yollardan geçtik
Sonra onlardan vazgeçtik
Sen başlattın ben bitirdim
Sanırım Şimdi Ödeştik
Sanırım Şimdi Ödeştik
Sanırım Şimdi Ödeştik

Söz-Müzik: Cansu Kurtcu

demet akalın yeni klip şarkısı dinle, demet akalın ödeştik dinle, demet akalın ödeştik şarkı sözleri, ödeştik şarkı sözleri, ödeştik demet akalın, ödeştik şarkısının sözleri, demet akalın yeni şarkısının sözleri, demet akalın ödeştik dinle, demet akalın ödeştik sözleri, demet akalın ödeştik indir, ödeştik şarkı sözleri, şarkı sözleri, ödeştik indir dinle, demet akalın yeni şarkısı ödeştik klip izle, demet akalın yeni şarkısının sözleri ve klibi, ödeştik demet akalın sözleri, klip izle, yeni klipler, 2014 yeni klipler, demet akalın foto galeri, demet akalın resimleri, demet akalın bebeğinin resmi, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir