DEMET AKALIN YEMİNİM VAR ŞARKI SÖZLERİ – DEMET AKALIN YENİ ŞARKISI YEMİNİM VAR DİNLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

DEMET AKALIN YEMİNİM VAR ŞARKISI…

Pop müziğin başarılı kadın sanatçılarından olan Demet Akalın yeni albümü REKOR ile müzik marketlerde yerini aldı. Bugüne kadar yaptığı tüm albümler ile büyük başarılara imza atan Demet Akalın yeni Rekor albümü ile aynı başarısını devam ettireceğe benziyor.

Son günlerde özel hayatı ve sosyal medyadan paylaştığı bebeğinin fotoğrafları ile gündemde olan Demet Akalın 2014 Rekor yeni albümü ile müzik marketlerde yerini aldı. Demet Akalın’ın yeni albümünün şarkıları ilk kez TTnet müzikte yayınlandı. Demet Akalın’ın yeni şarkılarını dinleyen sevenleri şarkılar hakkında yaptıkları yorumlar ile oldukça beğendiklerini dile getirdiler.

Demet Akalın Rekor yeni albümünde toplamda 16 yeni şarkı bulunuyor. Demet Akalın yeni albümünde Hakkı Yalçın, Fettah Can, Gökhan Özen ve Burak Yeter  gibi ünlü isimlerle çalışmış ve oldukça başarılı bir albüme imza atmışlardır.
Demet Akalın Rekor adlı yeni albümünde beğenilen şarkılardan birisi de söz ve müziği Gökhan Özen’e ait olan Yeminim Var adlı şarkısı oldu. Sizlere bu yazımızda Demet Akalın yeni şarkısı olan Yeminim Var şarkısının sözlerini paylaşacağız.

DEMET AKALIN REKOR ALBÜMÜ DİĞER ŞARKILARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Demet Akalın – Yeminim Var Şarkı Sözleri

Sevmek yakışmıyor senin gibilere 
İhaneti sevindirip aşkı üzenlere 
Kalk gel cesaretin burda durulmuyor 
Kurtar bu canı bu azaptan 

Seninle mutluyduk bugüne kadar 
Aramızdan biri sözünden dönene kadar 
Tükendim kalbimde kalıcı hasar 
Buraya kadar buraya kadar 

Sen beni haketmedin 
Geceler boyu hiç gözyaşı tüketmedin 
Dönsen ne yazar eksildik azar azar 
Seni bir daha sevmemeye yeminim var

Söz Müzik : Gökhan Özen

demet akalın yeni klip şarkısı dinle, demet akalın yeminim var dinle, demet akalın yeminim var şarkı sözleri, yeminim var şarkı sözleri, yeminim var demet akalın, yeminim var şarkısının sözleri, demet akalın yeni şarkısının sözleri, demet akalın yeminim var dinle, demet akalın yeminim var sözleri, demet akalın yeminim var indir, yeminim var şarkı sözleri, şarkı sözleri, yeminim var indir dinle, demet akalın yeni şarkısı yeminim var klip izle, demet akalın yeni şarkısının sözleri ve klibi, yeminim var demet akalın sözleri, klip izle, yeni klipler, 2014 yeni klipler, demet akalın foto galeri, demet akalın resimleri, demet akalın bebeğinin resmi, demet akalın yeni albüm full indir

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir