DENİZ SEKİ 2014 İZ ALBÜMÜ – DENİZ SEKİ 2014 YENİ ALBÜMÜ VE ŞARKILARI – DENİZ SEKİ YENİ ALBÜM ŞARKILARI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
deniz seki 2014 yeni albümü - DENİZ SEKİ 2014 İZ ALBÜMÜ - DENİZ SEKİ 2014 YENİ ALBÜMÜ VE ŞARKILARI - DENİZ SEKİ YENİ ALBÜM ŞARKILARI

DENİZ SEKİ 2014 YENİ ALBÜMÜ VE ŞARKILARI…

Pop müziğin sevilen ismi olan Deniz Seki merakla beklenen 2014 yeni albümünü tamamlayarak sevenlerinin beğenisine sundu. Bir süredir kötü günler geçiren başarılı sanatçı Deniz Seki ‘İZ’ ismini verdiği 2014 yeni albümü ile müzik marketlerde yerini alırken Deniz Seki’nin yeni albümün ilk klibi İyisin Tabi isimli şarkıya çekildi. 
ttir. Seslendirdiği şarkılarının yanı sıra söz yazarı ve besteci kimliği de olan Deniz Seki yeni albümü İZ için ”bu albüm için yaptığım ilk şarkım Hayat İki Bilet şarkısı oldu ve benim için çok önemli bir şarkı” diyen sevilen sanatçı Hayat İki Bilet şarkısının sözlerini sosyal medyada paylaşan deniz seki bu şarkısı ile oldukça merak uyandırdı.

Deniz Seki yeni 2014 İZ albümünde toplam 12 şarkı yer alıyor. Birbirinden güzel şarkıların yer aldığı İZ albümünde Deniz Seki, müzik dünyasında başarılı olan İskender Paydaş, Sadun Ersönmez gibi isimlerle çalışmıştır. Yazımızın devamında deniz seki yeni albüm şarkılarının listesini bulabilirsiniz.ir.

Deniz Seki 2014 İZ Albüm Şarkıları

01 – Deniz Seki Hayat İki Bilet (Şarkı ve Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
02 – Deniz Seki İmdat
03 – Deniz Seki Seni Seveni Sev
04 – Deniz Seki Yük
05 – Deniz Seki İyisin Tabi (Şarkı ve Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)

Güncellenecektir…

İlerleyen günlerde Deniz Seki yeni İZ albümünde yer alan tüm şarkıların sözlerini burada bulabilirsiniz.

deniz seki, deniz seki yeni albümü, deniz seki 2014 yeni albüm şarkıları, deniz seki yeni albümünün ismi 2014, 2014 deniz seki yeni albümü dinle, yeni çıkan albümler neler, yeni çıkan şarkılar, son bir ayda çıkan albümler listesi, albüm dinle, albüm indir, deniz seki yeni albümü indir, deniz seki yeni 2014 albümü dinle, deniz seki yeni şarkıları, , deniz seki şarkı sözleri, deniz seki iz albüm şarkıları, deniz seki yeni albümü iz dinle, deniz seki iz albümü indir dinle, deniz seki iz albümü ful indir, deniz seki iz albümü mp3, deniz seki hayat iki bilet şarkısı,aittir.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir