DENİZ SEKİ İYİSİN TABİ ŞARKISI VE SÖZLERİ – DENİZ SEKİ İYİSİN TABİ ŞARKI SÖZLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
deniz seki iyisin tabi şarkısı - DENİZ SEKİ İYİSİN TABİ ŞARKISI VE SÖZLERİ - DENİZ SEKİ İYİSİN TABİ ŞARKI SÖZLERİ

DENİZ SEKİ İYİSİN TABİ ŞARKISI…

Pop müziğin sevilen ismi olan Deniz Seki merakla beklenen 2014 yeni albümünü tamamlayarak sevenlerinin beğenisine sundu. Başarılı sanatçı Deniz Seki ‘İZ’ ismini verdiği 2014 yeni albümü ile müzik marketlerde yerini alırken Deniz Seki’nin yeni albümün ilk klibi İyisin Tabi isimli şarkıya çekildi. 
tir.
Seslendirdiği şarkılarının yanı sıra söz yazarı ve besteci kimliği de olan Deniz Seki yeni albümü İZ için ”bu albüm için yaptığım ilk şarkım Hayat İki Bilet şarkısı oldu ve benim için çok önemli bir şarkı” diyen sevilen sanatçı Hayat İki Bilet şarkısının sözlerini sosyal medyada paylaşan deniz seki bu şarkısı ile oldukça merak uyandırdı.
aittir.
Sizlere bu yazımızda Deniz Seki 2014 İZ albümünde yer alan ve oldukça beğenilen albümün çıkış parçası olan İyisin Tabi şarkısının sözlerini paylaşacağız.

DENİZ SEKİ YENİ ALBÜM ŞARKILARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>
Deniz Seki İyisin Tabi Şarkı Sözleri

Deniz Seki İyisin Tabi Şarkı Sözleri 

İyisin tabi sen söyle hem ben dinleyen
Rahat tabi bir varmışım bir yokmuşum
Ne güzel değil mi mehtap gibi

Şarkı Sözleri Eklenecektir…

deniz seki yeni albümü dinle, deniz seki iyisin tabi şarkısı, deniz seki iyisin tabi şarkısı dinle, deniz seki iyisin tabi şarkı sözleri, deniz seki iyisin tabi şarkısı mp3 indir, deniz seki iyisin tabi sözleri, iyisin tabi şarkısı deniz seki, deniz seki iyisin tabi şarkısı, deniz seki yeni şarkısı, deniz seki iyisin tabi şarkısının sözleri, şarkı sözleri, yeni çıkan şarkılar, deniz seki yeni albüm şarkıları ve sözleri, iyisin tabi şarkısını kim söylüyor, iyisin tabi dinle, deniz seki iyisin tabi indir, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir