DİĞER YARIM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR KARAKTER İSİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
diğer yarım dizisi - DİĞER YARIM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR KARAKTER İSİMLERİ

ATV DİĞER YARIM DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU…

Başarılı dizilere imza atan ATV yepyeni bir dizi ile daha başarısını sürdürüyor. ATV ekranlarının yeni dizisi olan Diğer Yarım dizisi yapımını NTC Medya yapım üstleniyor. Atv’nin yeni dizisi olan Diğer Yarım dizisi aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş konular ile izleyenlerin karşısında olacak.

Diğer yarim dizisinin başrollerinde ise İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Nevra Serezli ve Sait Genay gibi başarılı isimler yer alıyor. ATV Diğer Yarım dizisi konusu ise yıllar önce ikiz kız   çocukları olan ve boşanan çiftlerin yıllar sonraki kavuşma ve birbirlerinden habersiz olan ikiz kızların bilmeden tanışmalarının gelişmesini konu alacak.

Atv’nin Diğer Yarım dizisi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekmektedir. Sizlere bu yazımızda Diğer Yarım dizisi oyuncuları kimler ve Diğer Yarım dizisi konusu nedir gibi merak edilen ve araştırılan soruların cevaplarını paylaşacağız. İlerleyen günlerde ise Diğer Yarım dizisi oyuncularının biyografilerini burada bulabilirsiniz. ne aittir.

Diğer Yarım Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları Kimler
ttir.
Diğer Yarım Dizisi Meryem – İpek Tuzcuoğlu (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Ecevit – Orhan Kılıç (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Esma & Zeynep – Gonca Sarıyıldız (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Zeynep Hanım – Nevra Serezli
Diğer Yarım Dizisi Dursun Dede – Sait Genay
Diğer Yarım Dizisi Asiye – Gülen Karaman
Diğer Yarım Dizisi Devran – Ruhi Sarı
Diğer Yarım Dizisi Sabri – Murat Garipağaoğlu
Diğer Yarım Dizisi Tarık – Yamaç Telli (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Afet – Eda Çatalcam (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Poyraz – Alican Albayrak (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Emine – Canan Maktal (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Fikri – Somer Kavran

Diğer yarım dizisinin konusu 

Meryem ve Ecevit birbirlerine aşık olurlar. Ailelerinin statüsü ve kültürleri açısından farklı dünyaların insanı olan bu iki genç evlenmeye karar verir. Bundan pek hoşnut olmayan ailelerin tüm karşı çıkmalarına rağmen bu evlilik gerçekleşir ve çiftin bir süre sonra ikiz kızları doğar.
aittir.
Yıllar geçtikçe Meryem ve Ecevit anlaşamamaya başlarlar. Boşanmaya karar verip mahkemeye başvururlar. Bunun sonucunda kızlardan biri  babasında biri annesinde kalır ve boşanma gerçekleşir. Aralarında yaptıkları anlaşmaya göre, kızlar birbirlerinden habersiz büyüyecekler. İki kız çocuğu bulundukları ortamın kültürüne uygun bir şekilde büyürler.
 aittir.
Baba, kızını kendi bulunduğu çevreye uygun olarak yetiştirmiştir. Daha muhafazakar bir kesimden gelen annenin yanında yetişen kız ise tesettürlüdür. Birbirinden son derece farklı yaşam kültürleri içinde yetişen ikiz kardeşler, Fakat hayat onları bir alışveriş merkezinde biraraya getirir.  Tesadüf sonucunda gerçekleri öğrenen kızlar şimdi anne ve babalarını bir araya getirmek için mücadelelerine başlarlar…ine aittir.

diğer yarım dizisi, diğer yarım dizisi oyuncuları kimler, diğer yarım dizisi başrol oyuncuları, diğer yarım dizisi konusu nedir, diğer yarım dizisi ne zaman başlıyor, diğer yarım dizisi karakterleri ve isimleri, diğer yarım dizisi dizisinin konusu ve oyuncuları kimler, diğer yarım dizisi hakkında bilgi, diğer yarım dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak, diğer yarım dizisi oyuncu biyografileri, diğer yarım dizisi ikiz kızlar, diğer yarım dizisi ikizler kimler, diğer yarım dizisi ipek tuzcuoğlu, diğer yarım oyuncuları, diğer yarım konusu, diğer yarım karakterleri, diğer yarım, yeni dizi diğer yarım, bu ne aittir.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir