Dr Metin Anti Aging Yüz Kremi deneyimim

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
1507083 270608433120715 8092649387704428026 n - Dr Metin Anti Aging Yüz Kremi deneyimim

Sevgili Biricit’in ‘9 Mart’ta 9 Kadın’ fikrinden yola çıkarak düzenlediği etkinlikte hediye edilen ve daha önce tanışmadığım mucizevi bir kremden bahsetmek istiyorum.

Dr Metin Anti Aging Yüz Kremi. Bu kremi o kadar çok merak ediyordum ki hemen denemeye başladım ve hala kullanıyorum. Tüm dermokozmetik ürünlerde olduğu gibi Dr Metin Anti Aging Yüz Kreminde de 
süreklilik çok önemli. Bu nedenle aralıksız ve aksatmadan kullanıyorum. Sonuç: memnuniyet. 
Kullanmaya başladığımda sorunlu bir cildim yoktu ama malum yaş oldu 38 🙂 Mimik çizgileri ben buradayım demeye başlamışlardı. Şimdi mi? Yok denecek kadar azaldılar.
Kremi sürdükten sonra ciltte hissedilir derecede gerilme yaşanıyor ve gerginlik hissi yaklaşık 10-12 saat devam ediyor. Tek kötü yanı bitkisel içeriği nedeniyle kokusu. Kokuya da bir süre sonra alışıyorsunuz. Dr Metin Anti Aging Yüz Kreminin meydana çıkması da aslında biraz ilginç olmuş. Sedef ve egzama tedavisi için çalışmalar yapan  DERMATOLOG Dr. Metin Oğuz,hazırladığı karışımı önce kendinde denemiş ve 10 dakikada yanaklarının gerildiğini, kaşlarının yukarı doğru kalktığını fark etmiş. Böylece krem anti aging olarak üretilmeye başlanmış. 
Etkileri
-Krem kullanıldığı andan itibaren 10 dakika gibi çok kısa bir süre içinde etkisini gösteriyor.
-Ciltteki sarkmaları ve kırışıklıkları ciddi anlamda engelliyor.
-Uzun vadede kullanıldığında cildi parlatıyor, canlandırıyor. Gözenekler çıplak gözle fark edilir biçimde küçültüyor. 
-Nemlendirici özelliği var. Bu etkinin yanı sıra makyaj altı baz olarak da kullanılabiliyor.
-Hassas ve kızarık ciltlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Cildi kızaran alerjik yapıya sahip kişiler üzerinde yatıştırıcı etkisi var.
-Göz çevresinde de ince bir zar şeklinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Ani kasılma etkisi ile gözaltı kırışıklıklarını azaltıyor.
-Yanağı geriyor; burun yanak kıvrımını azaltıyor. Alın bölgesindeki derin çizgileri deriyi gererek yok eden krem, kaşları ortalama yarım ile 1 cm. yukarı kaldırıyor.
İçeriğinde Yeşil çay yağı, şerbetçi otu ekstresi ve üzüm çekirdeği ekstresi gibi güçlü antioksidanlar var. Yeşilçayın yatıştırıcı, yaraları iyileştirici, şerbetçi otunun  antikanser etkileri ve sinir uçlarını yatıştırıcı etkileri var.  Üzüm çekirdeği ekstresi ise ödem çözücü antiaging deposu.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir