DÜNYA KUPASI 2. TURA ÇIKAN TAKIMLAR HANGİLERİ – DÜNYA KUPASI GRUPTAN ÇIKAN TAKIMLAR HANGİLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
dünya kupası 2. tur maçları - DÜNYA KUPASI 2. TURA ÇIKAN TAKIMLAR HANGİLERİ - DÜNYA KUPASI GRUPTAN ÇIKAN TAKIMLAR HANGİLERİ

DÜNYA KUPASI 2. TUR MAÇLARI

Tüm dünya tarafından takip edilen 2014 Dünya Kupası tüm hızıyla devam ediyor. Brezilya’nın ev sahipliği yaptığı 2014 Dünya kupası maçları oynanmaya devam ediyor. 12 Haziran da başlayan ve 13 Temmuz da bitecek olan Dünya Kupası 12 Haziran da Brezilya ve Hırvatistan maçı ile açılış yapıldı. 

2014 Dünya kupasında takımlar grup maçlarını tamamlamaya ve gruptan çıkma gayreti içerisindeler. Dünya kupası grup maçları yavaş yavaş biterken gruptan çıkan takımların isimleri ise belli olmaya başladı. Brezilya da düzenlenen ve Brezilya’nın 12 farklı şehrinde oynanan Dünya Kupası maçları toplamda 64 maça sahne olacak. 

2014 Dünya kupası birinci tur maçları 26 Haziran da bitecek ve gruptan çıkmayı kazanan takımlar ise 2. tur maçlarını 28 Haziran da oynamaya başlayacaklar. 2014 Dünya kupası final maçı ise 13 Temmuz da Brezilya’nın  Rio de Janeiro şehrinde Türkiye saati ile saat 22.00′de yapılacak. 2014 Dünya kupasında toplamda 8 grup yer alıyor her gruptan ise 2 takım ikinci tura çıkmaya hak kazanacak. Dünya kupası ikinci tur maçları ise toplam 16 maç oynanacak.

Peki Dünya kupasında gruptan çıkan takımlar hangileri, hangi takımlar gruptan çıktı ve hangi takımlar 2. tur maçı oynayacaklar gibi soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İşte İkinci Tura Çıkan Takımlar

– A Grubundan 2. Tura Çıkan Takımlar
   – Brezilya
   – Meksika

– B Grubundan 2. Tura Çıkan Takımlar
   – Hollanda
   – Şili

– C Grubundan 2. Tura Çıkan Takımlar
   – Kolombiya
   – Yunanistan
– D Grubundan 2. Tura Çıkan Takımlar
   – Kostarika
   – Uruguay

– E Grubundan 2. Tura Çıkan Takımlar
   – İsviçre
   – Fransa

F Grubundan 2. Tura Çıkan Takımlar
   – Arjantin
   – Nijerya

– G Grubundan 2. Tura Çıkan Takımlar
   – Almanya
   – ABD
– H Grubundan 2. Tura Çıkan Takımlar
   – Belçika
   – Cezayir

Dünya kupası ikinci tur maçları 1 Temmuz Salı günü bitecek ve Dünya Kupası Çeyrek Final maçları 4 Temmuzda başlayacak ve 5 Temmuzda bitecek. Yarı final maçları ise 8-9 Temmuz tarihlerinde oynanacak. 13 Temmuzda da Dünya Kupası Final maçı oynanacak. 

dünya kupası ikinci tur maçları ne zaman, dünya kupası maç programı, dünya kupası gruptan kimler çıktı, dünya kupası gruplardan çıkan takımlar hangileri, hangi takımlar gruptan çıktı, dünya kupası grup maçları ve gruptan çıkanlar, dünya kupası final maçı kimle olacak, dünya kupası 2014 grup liderleri kim oldu, hangi takımlar gruptan çıktı, dünya kupası A grubundan kimler çıktı, b grubundan çıkan takımlar kimler, C grubundan hangi takımlar çıktı, D grubundan hangi takımlar 2. tura çıktı, ikinci tura çıkan takımlar kimler, 2014 world cup, 2014 dünya kupası grupları bu yazı 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir