EBRU GÜNDEŞ CANLI YAYINDA AĞLAYARAK AÇIKLADI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

EBRU GÜNDEŞ CANLI YAYINDA AĞLAYARAK AÇIKLADI

ebru gundes - EBRU GÜNDEŞ CANLI YAYINDA AĞLAYARAK AÇIKLADI
EBRU GÜNDEŞ CANLI YAYINDA AĞLAYARAK AÇIKLADI

Kocası Reza Zarrab’ın tutuklanması üzerine Star TV ekranlarında yayınlanan O Ses Türki’de jüri üyeliği yapan Ebru Gündeş’in canlı yayına çıkıp çıkmayacağı merak konusuydu. Canlı yayına katılan Ebru Gündeş yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Gündeş, “Çok şaşkın ve çok üzgün olduğum bir konu. Reza benim çocuğumun babası ve benim de kocam. Biz evlenirken bir söz verdik iyi günde kötü günde diye. Biz bir karanlıktan geçiyoruz. Biliyorum ki bu karanlığın da bir sabahı var. Allahım inşallah bu kara günlert çabuk geçer çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Bu gece arkadaşlarımdan ricam vücut olarak burdayım ama duygu olarak asla burada değilim çünkü içim kan ağlıyor” dedi.

“Biliyorum ki bu gecenin de sabahı var. Hayatta her şey hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için. Ben işimi çok severek yapıyorum, evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yapacağım. Dilerim bu kara günler çok çabuk geçer. Çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim. Çünkü için kan ağlıyor.”
“Ayrıca sen (Acun) ne koca yürekli bir adammışsın. Beni hiç yalnız bırakmadın. Tüm dostlarıma teşekkür ederim.”
Ebru Gündeş’in açıklamalarının ardından ünlü isimler Twitter’dan destek mesajları attı;
Yılmaz Morgül: Yanındayım Ebru Gündeş sabret doğacak güneş
Asuman Krause: Ebru Gündeş Canım Arkadaşım İyi -kötü Günde tabiki yanındayız!! Seni tanımayanların ön yargılarını tiye bile alma
Metin Arolat: Ebru ya sarilip,sen ağlama demek geldi icimden…
Özlem Yıldız: Ebru Gundes sen soylerdın bana aglamak yok hayatta hep guclu olmalısın dıye anne sanatcı ve es olarak mukemmelsın senı cok sevıyorum
Ece Erken: Kim ne halt ederse etsin valla tabiiki çalanlar cezalandırılsın sonuna kadar ama ailesi zarar görmesin,onların suçu dğl ki..
Demet Akalin Kurt: Ebru Gundes sen azraile selam cakmisin seviyyyoruz seniii
Gizem Hatipoglu: Ebru Gündeş hayatının en zor yayınında. Bir sanatçı olarak içi kan ağlasa da yapmasını gerekeni yaptı ve sahneye çıktı.
Ferhat Tunç: O ses Türkiye’de Ebru Gündeş’in , “El konulan uçağımı isterim” diyerek gözyaşı akıttığı söyleniyor… Etme bulma dünyası, ne diyelim!!!
Mustafa Altıoklar: Berkin var komada yatmakta olan ebru, ekmek almaya giderken başından vurulmuştu hani.. hani 14 yaşındaydı….sesin ona da titredi mi hiç?
Sermiyan Midyat: Ağlama kıyamam. O ağlar ikinizin yerine. Uçuş numarası 4.500.000 $ :)))

Bir cevap yazın