EN ÇOK SATIŞ YAPAN TELEFON MARKALARI

EN ÇOK SATIŞ YAPAN TELEFON MARKALARI
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Telefon, kişilerin haberleşme aracılığıyla kullandığı, çeşitli uygulamaları ile birçok özellik sunan, mesajlaşma,kamera,video fotoğraf gibi birçok özelliği ile kişilerin aldığı bir araçtır. Geçmişten günümüze değişen telefon markaları ve gelişen özellikleri ile kullanıcılar kendilerine uygun telefonları ve özelliklerini okuyarak seçim yapma olanağı buluyor. Kendi bütçelerine ve zevklerine göre istedikleri telefonları alan kullanıcılar için en çok satış yapan ve gelir elde eden telefonları aşağıda sıraladık.

1.Samsung

Kullanıcılar tarafından en çok satılan telefon markaları arasında Samsung yer almaktadır. 73.3 milyon akıllı telefon satan şirket  85.6 milyonlara kadar çıktı. Her türden kişinin kullandığı telefon düşükten yükseğe birçok marka çeşidiyle satılmaya devam ediyor.

2.Huawei

Hem kamera özellikleri hem de ses ve  kalitesiyle Huawei telefon markası geçmişten günümüze artan satışıyla gelir elde etmeye devam ediyor.52.2 milyona kadar artan satışıyla en çok satılan telefonlar arasındadır.Aynı zamanda en iyi akıllı telefon unvanı ile ikinci ödülü alması kullanıcıların ilgisini arttırıyor.

3.Apple

En popüler telefon markaları arasında yer alan Apple markası değişmeyen telefon markalarından birini oluşturuyor.45.74 milyona çıkan satışıyla her türlü kullanıcının aldığı markalardan biridir.

4.Xiaomi

En çok satan telefonlar arasında yer alan akıllı telefon markaları arasında yer alan Xiaomi  33.2 milyona yükselen satışı ile en çok gelir elde edilen telefonlardan bir tanesidir.

5.Oppo

Çin’de üretilen telefon markalarından biri olan Oppo7.9 yükselen grafiği ile gelişmesini arttırdığını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın