En İyi Foto Bloglar Listesi

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
yılan - En İyi Foto Bloglar Listesi

Son günlerde bende ziyadesiyle Foto Blog tespit etme takıntısı başlamış bulunmaktadır. Son iki günümün büyük bir çoğunluğunu Google’da yeni Foto Bloglar keşfetmek için ayırıyorum. O kadar güzel Foto Bloglar keşfettim ki , dayanamayıp bende kendi Foto Galerimi oluşturdum. Srgz Foto Galerisine buradan ulaşabilirsiniz.

Gelelim beğendiğim Foto Bloglara…

1-) http://www.donuz.com/ 
New York’ta yaşayan Güney Cüceloğlu’nun kendi çektiği fotoğrafları derleyip , yayınladığı bir Foto Blogdur. Dikkat çekisici başka bir özelliği ise , çektiği fotoğrafları kuru kuru yayınlamıyor , her karesinin altına detaylı bir makale mahiteyinde bilgide girmektedir. Mutlaka görülmesi gereken bir Foto Blogdur.

2-) http://nettensecmeler.blogspot.com/
Abdülkadir Çağlar’ın netten beğenip derlediği fotoğrafları yayınladığı bir Foto Blog’dur. Blogun dikkat çekici özelliği yüksek kalitede fotoğrafların yayınlanıyor olmasıdır. Yayınlanmış her bir kare için farklı bir hissiyata , farklı bir ruh haline bürünebilirsiniz. En azından yayınlanmış fotoğraflara bir kez de olsa göz atmanızı tavsiye ediyorum.

3-) http://fotografblog.tumblr.com/
Yayınlanmış fotoğrafların arasına bir iki tane serpiştirilmiş video iyi olabilir. Ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

4-) http://www.chromasia.com/iblog/
Yabancı ama fotoğrafların ırkı yoktur. Çok hoş bir foto blog ama profesyonel olduğuna dikkat çekmekte fayda var. Fotoğraf kareleri oldukça güzel , canlı ve kaliteli. Foto Bloğunuz varsa bu bloğu bir köşeye not etmenizi öneririm.

5-) http://www.photo-latte.com/blog/
Düğün Fotoğraflarının derlenip yayınlandığı bir blogdur. Hoş bir ortam , güzel aşk kareleri mevcut , ziyaret etmeniz evliyseniz hayıflanmanıza , bekarsanız heveslenmenize sebep olacaktır.

Sizin de bildiğiniz veya takip ettiğiniz foto blog varsa yada size ait bir foto blogunuz varsa buraya linkini yazabilirsiniz.

Vural Egemen Sarıgöz
31.12.2012

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir