GTA IV (4) Full İndir

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Grand Theft Auto IV cover - GTA IV (4) Full İndir
GTA 4

GTA IV (4)

Oyun Açıklaması GTA IV (4)

Grand Theft Auto IV (kısaca GTA 4 veya GTA IV) Rockstar North tarafından geliştirilmiş açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin sekizinci oyundur. Grand Theft Auto IV, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 29 Nisan 2008’de Kuzey Amerika ve Avrupa’da satışa sunulmuştur. Japonya’da ise bu tarih 30 Ekim 2008 olarak kararlaştırılmıştır. Oyunun Windows sürümü, Kuzey Amerika’da 2 Aralık 2008, Avrupa’da ise 3 Aralık 2008’de satışa sunulmuştur.


GTA IV, serideki oyunlar arasında çevrimiçi çok oyunculu mod ve içersinde 15 farklı oyun türü içeren ilk oyundur.Büyük bir ticari ve eleştirisel başarıya imza atan Grand Theft Auto IV, piyasaya çıktığı günde 3,7 milyon civarında satılarak Amerika’da sanayii rekoru kırmıştır. İlk hafta dünya çapında 6 milyon civarı satıldığı tahmin edilmekle beraber 500 milyon $ hasılat elde etmiştir.Oyun, çıktığı gün olan 16 Ağustos 2008’den itibaren 13 milyondan fazla kopya satmıştır. Grand Theft Auto IV, ezici bir üstünlükle olumlu eleştiriler alarak Metacritic ve GameRankings gibi ünlü web sitelerinin toplu değerlendirmelerde tüm zamanların en yüksek derecelendirmesini alan bir oyun haline gelmiştir.

indir - GTA IV (4) Full İndir

Oyunu indir

ÖNEMLİ OKUYUNUZ.


 OYUNU İNDİRE TIKLADIĞINIZDA REKLAM SAYFASI AÇILACAKTIR. 5 SANİYE BEKLEMENİZ GEREKİR  SONRA SAĞ UST TARAFTA REKLAMI GEÇ DEMENİZ GEREKMEKTEDİR. AMA OYUN turbobit.net ÇOK GEÇ İNİYOR HABERİNİZ OLSUN.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir