GÜLŞEN MURAT BOZ İLTİMAS ŞARKISI DİNLE – MURAT BOZ GÜLŞEN İLTİMAS SÖZLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
gülşen murat boz iltimas şarkısı - GÜLŞEN MURAT BOZ İLTİMAS ŞARKISI DİNLE - MURAT BOZ GÜLŞEN İLTİMAS SÖZLERİ

GÜLŞEN MURAT BOZ İLTİMAS…

Yazın gelmesi ile birlikte müzik dünyasında hareketlik başladı ve sanatçılar yeni albümleri ve single çalışmalarını bir biri ardına çıkartmaya başladılar. Özellikle single çalışmalarının artışta olduğu bu son dönemde yeni çıkan ve adından söz ettiren isimler ise Gülşen ve Murat Boz oldu. 
Gülşen ve Murat Boz ikilisi bir single çalışması yaparak bu yaza damga vurmak için çıkarttıkları albüm ile şimdiden amaçlarına ulaştılar gibi görünüyor. Gülşen ve Murat Boz İltimas şarkısı ile en çok konuşulan ve dinlenen isimler oldular.

Gülşen Murat Boz İltimas klibi izle yenler ise oldukça cesur sahnelerin olması ve çok konuşulacak bir klip olduğunun kanısındadırlar. Gülşen ve Murat Boz İltimas şarkısı ve klibi şu sıralar tüm müzik kanallarında ve radyolarda çalmaya başlandı. Gülşen Murat Boz iltimas şarkısının bestesi ve düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’ya aittir.

Gülşen Murat Boz İltimas Şarkı Sözleri

Murat Boz ve Gülşen İltimas Şarkı Sözleri… 

Murat Boz
İçimi deliyor hasret çok acıtıyor
Söyle yakmasın
Bir de gülüyor içinden
Kendini bana vurdurtmasın

Gülşen
Bir bilsem sen de kızıyor musun
Yoksa gezindin mi kalpten kalbe
Sorgularım seni yanıltmasın
Sana iltimas bitmez bende

Murat Boz&Gülşen
Yok söndür sormam maksadın ne
Sağ olsun canın durmam üzerinde
Yok söndür sormam maksadın ne
Son bulsun hayat bela gözlerinde

murat boz ve gülşenin  yeni şarkıları, gülşen mrat boz yeni şarkı dinle, murat bozun yeni şarkısı dinle, murat boz gülşen yeni şarkılarının ismi, murat boz gülşen yeni klip izle, gülşenin yeni klibi ve şarkısı, Murat Boz & Gülşen 2014, Murat Boz ve Gülşen iltimas şarkısı dinle, 2014 Murat Boz ve Gülşen düeti, Murat Boz ve Gülşen iltimas şarkı sözleri, Murat Boz ve Gülşen iltimas şarkı sözleri 2014, Murat Boz ve Gülşen iltimas klibi, 2014 Murat Boz ve Gülşen iltimas, murat boz gülşen düeti dinle, murat boz gülşen düeti sözleri

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir