GÜNEŞİ BEKLERKEN 43. BÖLÜM FRAGMANI İZLE – GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
güneşi beklerken - GÜNEŞİ BEKLERKEN 43. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Güneşi Beklerken 43.Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Güneşi Beklerken dizisi beklenmedik bir şekilde büyük ilgi görerek kış sezonunda da devam etti ve son bölümlere kadar iyi izlenme oranları yakaladı. Dizi haftalar geçtikçe reyting kaybına uğrasa da hala ciddi bir izleyici kitlesine sahip. Onları merakta bırakmamak için hızlı bir şekilde Güneşi Beklerken 43.Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan ve özellikle genç kuşağın büyük ilgisini çeken Güneşi Beklerken dizisi için yeni fragman yayınlandı. Haberimizde Güneşi Beklerken 43. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanabilecek olayları değerlendireceğiz.

Başrollerini usta oyuncu Emre Kınay’ın yanı sıra Hande Doğandemir ve Kerem Bursin gibi genç ve yetenekli oyuncuların paylaştığı Güneşi Beklerken her hafta yüksek temposu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Büyüklerin dünyasında yaşanan korkunç olaylar ve ortaya çıkmaya başlayan sırlar gençlerin de hayatlarını etkilemeye devam ediyor. Dizinin fanları özellikle ZeyKer diye kısalttıkları Zeynep ve Kerem’in ayrılmasından korkuyorlar.

Kerem’in babası Ahmet Sayer’in geçmişte içinde yer aldığı düşünülen ve pek çok kişinin ölümüyle sonuçlanan büyük sır bir mektupla ifşa oluyor. Olayın gerçek failleri ise tam olarak bilinmemekte. Elden ele dolaşan ve değiştirilen mektup Zeynep’in annesi Demet’in eline geçti. Demet Sayerlerle ilgili gerçekleri öğrenince kızını korumak için Kerem’den uzak durmasını istedi ve anne kız arasında büyük bir tartışma patlak verdi.

Dizi izleyicilerinin büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri Güneşi Beklerken 43. bölüm fragmanı Kanal D tarafından yayınlandı. Kerem ailesiyle ilgili ortalığa saçılan bilgiler yüzünden zor günler geçiriyor. Okula gelen Kerem en yakın arkadaşı Can’ın iması ile sarsılıp beklenmedik bir çıkış yaptı. Herkesi bir araya toplayan Kerem kimlerin kendisine inandığını ve yanında olduğunu sordu. Başta Can olmak üzere herkes Kerem’in yanına geçerken, son bölüm en çok desteğini almak istediği kişi olan Zeynep’in tereddüt etmesi ile sona erdi. Aslında Kerem’in sorduğu bu kritik soru geleceğini de şekillendirebilecek bir soru diyebiliriz. Çünkü bu durum ZeyKer’in geleceğini etkileyebileceği gibi, eski Kerem’in de geri gelmesine neden olabilir. Dizi izleyicileri Zeynep’in tavrına anlam vermekte zorlanırken, bu sahnenin hayal olduğunu umut etmekteler. Başka bir ihtimal ise Kerem ile Zeynep’in önceden konuşup anlaştıkları ve Zeynep’in bu işten zarar görmemesi için böyle bir plan yaptıkları yönünde. Aksi halde izleyicilerin en çok merak ettiği ve sevdiği genç çift Zeynep ve Kerem ayrılma noktasına gelebilir. Bu da muhtemelen dizinin reytinglerini olumsuz etkiler.

İşte Merakla Beklenen Güneşi Beklerken Dizisi 43. Bölüm Fragmanı;

GÜNEŞİ BEKLERKEN 43. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Güneşi Beklerken 43. Bölümde Neler Olacak?

Gelecek bölümlerden aldığımız önemli bir tüyoyu paylaşalım. Demet okuldan çıkarken görülüyor. Zeynep ise annesinin arkasından geliyor ve tartışıyorlar. Bu sahneden sonra Kerem’in Zeynep’i teselli ettiği ve sarıldığı görülüyor. Bu da bize ZeyKer birlikteliğinin önümüzdeki bölümlerde devam edeceğini gösteriyor.

Güneşi Beklerken 43.Bölüm Fragmanı akıllardaki pekçok soruyu giderecek. İzleyizilerin büyük beğeniyle izledikleri Yağmur ve Can ilişkisi de yolunda gitmiyor. Genelde annesiyle arası iyi olmayan ve pek sözünün dinlemeyen Yağmur Can konusunda ise farklı davranıyor. Can’ı teselli etmek ise Dilan’a kalıyor.

Güneşi Beklerken 43.Bölümünde en çok merak edilen konulardan biri de Tülin ve Cem’in birlikteliğini gösteren CD’nin ortaya çıkması. Ahmet Sayer’in bu CD’yi hangi amaçla gönderdiği ve kimlerin etkileneceğini hep birlikte göreceğiz. Özellikle Cihan CD’yi gördüğünde boşanmak zorunda kalabilir.

Vicdanı ve doğru kararlarıyla izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Zeynep acaba yeni bölümde olan bitenin Kerem’in suçu olmadığını anlayıp sevgilisinin yanında durabilecek midir?

güneşi beklerken 43.bölüm fragmanı izle, güneşi beklerken 43.bölüm fragmanı yayınlandı, güneşi beklerken dizisi yeni bölüm fragmanı izle, güneşi beklerkende bu hafta neler olacak, güneşi beklerken dizisi 4 mayıs pazar izle, güneşi beklerken dizi fragmanı izle, güneşi beklerken zeynep, güneşi beklerken kerem, güneşi beklerken yeni fragman izle, güneşi beklerken 43. bölüm izle, güneşi beklerken bu haftaki fragmanı, güneşi beklerken yeni bölümde neler olacak, güneşi beklerken dizi oyuncuları, güneşi beklerken dizisi 43. bölüm fragman, güneşi beklerken yeni bölüm izle, fragman izle güneşi beklerken, güneşi beklerken de bu hafta

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir