HANGİ ÜNLÜ KONSERİNİ İPTAL ETTİ – MANİSA SOMA FACİASI NEDENİ İLE İPTAL OLAN KONSER VE ETKİNLİKLER

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
iptal olan konserler - HANGİ ÜNLÜ KONSERİNİ İPTAL ETTİ - MANİSA SOMA FACİASI NEDENİ İLE İPTAL OLAN KONSER VE ETKİNLİKLER

SOMA FACİASI NEDENİ İLE İPTAL OLAN ETKİNLİKLER NELER…

Manisa’nın SOMA ilçesindeki 787 kişinin çalıştığı bir maden ocağında meydana gelen trafo patlaması sonucunda oluşan faciada yerin 200 metre altında mahsur kalan işçiler bir bir çıkarılmaya devam ediyor.

Soma da ki maden ocağında meydana gelen faciada hayatını kaybedenlerin sayısı her geçen zamanda artmaya devam ediyor. Maden ocağında mahsur kalan işçilerden kurtulanlar ise içerideki arkadaşları için büyük üzüntü yaşamaya devam ederek ellerinden gelse tekrar içeri girmeye çalışıyorlar. 
Maden ocağında çalışan işçilerin yakınları ise maden ocağının girişinde her saniye gelecek bir haberi beklemeye devam ediyorlar. 
Manisa Soma daki maden ocağı faciası ile tüm dünyanın gözü Türkiye’ye çevrilerek diğer ülkelerden baş sağlığı mesajları gelmeye devam ediyor. 
Yurt içinde de bir çok ünlü isim büyük üzüntü yaşayıp ve olaya duyarsız kalmayarak üzüntülerini dile getirmeye devam ediyorlar. Ünlü isimlerden oyuncular, sanatçılar, futbolcular, iş adamları gibi daha bir çok isim ise gerek somaya giderek gerekse sosyal medya hesapları üzerinden başlattıkları ve paylaştıkları mesajlar ile somada yaşanan olay ile ilgili tüm üzüntülerini göstererek her zaman yardım için hazır olduklarını dile getirdiler.

Soma daki faciadan dolayı yapılması gereken bir çok etkinlikte iptal edilirken programı olan ve konseri olan bir çok ünlü isim ve kuruluşlar etkinliklerini iptal ederek Soma daki ailelerin acılarına ortak olmaya çalıştılar.

İşte Soma Maden Ocağı Faciasından Dolayı İptal Olan Konserler ve Etkinlikler

KONSERLER İPTAL

* Sıla’nın Eskişehir Osmangazi Üniversitesi konseri iptal edildi.
* Gülben Ergen, Cuma akşamı Antalya ve Cumartesi akşam Kıbrıs’ ta olan konserini iptal etti.
* Kerem Görsev’in bugün İzmir’deki konseri iptal edildi.
* Demet Akalın Cuma günü gerçekleşecek olan Türk Hava Kurumu Üniversitesi konserini iptal etti.
*Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından sahil dolgu alanında yapılması planlanan Can Bonomo konseri iptal..

– Galatasaray spor Kulübü ile Denizbank arasında dün yapılan finansal yapılandırma töreni sonrası dün gece yapılması planlanan müzik yayını, Soma’da yaşanan facia nedeniyle iptal edildi.

– Koru İstanbul Kuruçeşme açılış daveti iptal edildi.

– Kayseri’de yapılacak olan Türkiye Koç Fest Üniversite spor Oyunları açılış etkinliklerimiz ve konserleri iptal edildi.

– Türk kuyumculuk sektörünün BDDK’nın Kredi kartı mevzuatına tepkisini ortaya koymak için Kuyumcukent’te düzenleyeceği basın toplantısı iptal edildi.

– 16-17-18-19 Mayıs tarihlerinde Akasya Acıbadem’de düzenlenecek olan Weapons of Sounds konseri iptal.

– Birçok üniversitedeki bahar şenlikleri iptal edildi. İnönü Üniversitesi’nde,Manisa’nın Soma ilçesinde gerçekleşen facia nedeniyle bahar şenlikleri iptal edildi.

– Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) bugün düzenleyeceği ‘Mağazayöneticileri ve çalışanları bilgi şenliği konferansı’ iptal edildi.

– 67. Cannes Sinema Festivali’nde, Türk sinemasının 100. yılı dolayısıyla düzenlenmesi planlanan etkinlikler, Soma ilçesindeki maden kazasının ardından iptal edildi.

– Festivalde, Türk standının önündeki Türk bayrağı yarıya indirildi. Cannes Belediyesi de festivale katılan ülkelerin bayraklarının asıldığı bölümdeki Türk bayrağını yarıya indirdi.

– Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, kazanın ardından Türk sinemasının 100. yılı kutlamaları için Cannes’a yapacağı ziyareti erteledi.

– “Altın Palmiye” için yarışan Nuri Bilge Ceylan’ın “Kış Uykusu” filminin galası 16 Mayıs’ta düzenlenecek. Ancak aynı gün Türk sinemasının tanıtımı için düzenlenecek etkinlik, maden kazası nedeniyle iptal edildi.

– Türk sinemasının 100. yılı için düzenlenecek ikinci müzikli etkinlik ise 19 Mayıs’ta müzik çalınmadan gerçekleşecek.

manisa soma faciası, somadaki maden faciası, somadaki facia ne zaman oldu, soma maden ocağı patlaması, ünlülerin soma mesajları, somaya giden ünlüler kimler, somada olan ünlüler, soma hakkında yazı yazan ünlüler kimler, manisa soma hakkında destek veren ünlüler kimler, ünlülerin soma mesajları, somadaki maden faciası nedeniyle iptal olan konserler, somadaki maden faciası için iptal edilen konserler, hangi ünlü konserini iptal etti, hangi ünlü nerdeki konserini iptal etti, somadaki maden faciası ile ilgili olarak iptal edilen konserler, soma faciası nedeni ile iptal edilen etkinlikler ve konserler neler, soma patlaması sebebiyle iptal edilen konser ve etkinlikler neler,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir