İHSAN KURŞUNOĞLU ORTAOKULU ULAŞIM BİLGİLERİ – İHSAN KURŞUNOĞLU OKULUNDAN GEÇEN OTOBÜSLER

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
sosyal meskenler ortaokulu - İHSAN KURŞUNOĞLU ORTAOKULU ULAŞIM BİLGİLERİ - İHSAN KURŞUNOĞLU OKULUNDAN GEÇEN OTOBÜSLER
İHSAN KURŞUNOĞLU ORTAOKULU…

2013 -2014 yılı Açık Öğretim Bahar dönemi dönem sonu sınavları bilindiği üzere 7 – 8 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak. 

Öğrenciler AÖF sınavlarına hazırlamanın yanı sıra en çok sınava girecekleri okulları bulmak için büyük çaba harcamaktadırlar. 
Sizlere sitemizde AÖF sınavlarının yapıldığı okulların iletişim ve adres bilgilerini paylaşmaya çalışacağız. sınava gireceğiniz okulların adreslerini sitemizde bulabilirsiniz.
Bu yazımızda AÖF sınavının olacağı ve benimde o okulda gireceğim İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu’nun adres ve telefon bilgilerini paylaşacağız.

İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu Adresi;
Örnek Mahallesi 38. Cadde Ahmet Yesevi Cad. no:52/1 ATAŞEHİR

İHSAN KURŞUNOĞLU ORTAOKULU HARİTA BİLGİSİ TIKLAYIN>>>

Ulaşım : İhsan Kurşunoğlu Ortaokuluna ulaşım için kullanabileceğiniz araçlar; 

Kadıköy´den; 10E, 20E otobüsleri ve Kadıköy-Esatpaşa minibüsleri ile okulumuzun alt sokağında inebilirsiniz.
Üsküdar´dan; 11E Otobüsü ve Üsküdar-Esatpaşa minibüsleri ile Libadiye Caddesi´nde Esin Sitesi Durağında inildikten sonra 1 km yürünülecek.
Ümraniye´den; 14B ve 14ES otobüsleri ile Libadiye Caddesinde Esin Sitesi Durağı´nda inildikten sonra 1 km yürünülecek.

İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu telefon bilgileri ile de okula ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bir tarif istiyorsanız telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz.
Telefon : 0216 324 49 25

.
ihsan kurşunoğlu ortaokulu, ihsan kurşunoğlu ortaokuluna nasıl gidilir, ihsan kurşunoğlu ortaokulu adres bilgileri, ihsan kurşunoğlu ortaokulu harita bilgileri, ihsan kurşunoğlu ortaokuluna nasıl gidebilirim, ihsan kurşunoğlu ortaokulu telefon numarası, ataşehir ihsan kurşunoğlu ortaokulu iletişim bilgileri, ataşehirdeki ihsan kurşunoğlu ortaokuluna nasıl gidilir, ihsan kurşunoğlu ortaokuluna hangi otobüsler gidiyor, esatpaşa mahallesi fatin rüştü zorlu caddesi 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir