iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak Fiyatı Ne Olacak

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

              iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak  Fiyatı Ne Olacak

5gre - iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak  Fiyatı Ne Olacak

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak ?
Teknoloji Devi Apple’ın iPhone serisinin nihayet gözdesi iPhone 7 dahilin kulislerde konuşulan tarihler oldukça muamma. Yalnız geçmişte yapılan lansmanların tarihleri düşünüldüğünde iPhone 7 dahilin tanıtım Eylül 2016 olarak görülüyor.

iPhone 7 Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak ?
Eylül 2016’da lansmanın olduğunu düşünürsek, 2 ay kadar nihayetra tarafi Kasım 2016 tarihi gibi Türkiye’de satışa sunulabileceğini söyleyebiliriz.

iPhone 7 Fiyatı Ne Olacak ?
Amerika’daki fiyatı tahmini olarak minimum 699$ olarak düşünülürse ve Türkiye’deki vergiyi de eklersek en düşük fiyatı 2800-2900 tl yöreında olacaktır.

iPhone 7 Özellikleri
Tekonoloj kulislerinde, iPhone 6’nın çıkışından nihayetra Apple’ın iPhone 5 SE adında bir telefon çıkaracağı konuşulur olmuştu. Ama böyle telefon çıkmadı. iPhone 5 SE dahilin, camının safir kristal cam ekranı olacağı söyleniyordu. Bunu göz önünde bulunduracak olursak, yeni iPhone’un camının safir kristal olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca iPhone 6 Plus’ta ilk Full HD kalitesini ıslakatan Apple, bu seride iPhone 7 moçılgın dahilin Quad HD ekranını kullanıcılarının zevksine sunabilir.

Apple bir evvelki ovamızda da belirttiğimiz gibi hızlı şarj, geniş ekran ve paraşüt sistemleriyle de teknoloji dünyası’na yeni bir ivme kazandırma peşinde.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir