İREM DERİCİ NABZA GÖRE ŞERBET ŞARKISI DİNLE – NABZA GÖRE ŞERBET ŞARKI SÖZLERİ İREM DERİCİ 2014

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

irem derici nabza göre şerbet - İREM DERİCİ NABZA GÖRE ŞERBET ŞARKISI DİNLE - NABZA GÖRE ŞERBET ŞARKI SÖZLERİ İREM DERİCİ 2014İREM DERİCİ NABZA GÖRE ŞERBET…

İlk olarak Bensiz Yapamazsın şarkısı ile çıkış yapan sanatçı İrem Derici daha sonra söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı şarkısı ile büyük kitlelere ulaştırmıştır. Bu başarısını ödülle süsleyen İrem Derici 2013 yılı en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü almıştır. 
Artık tanınan ve sevilen isim olan İrem Derici son zamanlarda Kalbimin Tek Sahibine şarkısı ile fırtına gibi esmektedir.

Başarılı sanatçı İrem Derici 2014 yeni albümü için ise müjdeyi verdi ve hayranlarını sevindirdi. İrem Derici ÜÇ adını verdiği yeni albümü ile 15 Haziran da müzik marketlerde yerini alacaktır. İrem Derici yeni albümü ÜÇ ile ilgili diğer albümdeki şarkılar gibi güzel şarkıların olduğunu söyledi. 
İrem Derici ÜÇ Single 2014 albümünde üç şarkı bulunuyor. Bu şarkılardan birisi ise Nabza Göre Şerbet şarkısıdır. 

İREM DERİCİ YENİ ALBÜM ŞARKILARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Sizlere bu yazımızda İrem Derici ÜÇ adlı yeni albümünde bulunan şarkılardan birisi olan Nabza Göre Şerbet şarkısının sözlerini paylaşacağız.

İrem Derici – Nabza Göre Şerbet Şarkı Sözleri

Nabza göre şerbet
Falan filan
On lafın dokuzu yalan …

Şarkının Sözleri Güncellenecektir…ilerleyen günlerde İrem Derici Nabza Göre Şerbet şarkısının sözlerinin tümünü buradan bulabilirsiniz.

irem derici yeni şarkısı, irem derici nabza göre şerbet şarkısı dinle, irem derici 2014 yeni şarkısı nabza göre şerbet dinle, irem derici nabza göre şerbet şarkı sözleri, işrem derici yeni albüm şarkıları, irem derici yeni albümü üç dinle, irem derici şarkıları neler, irem derici yeni albüm şarkıları dinle indir, irem derici üç albüm şarkıları, irem derici nabza göre şerbet klibi, irem derici nabza göre şerbet indir dinle, irem derici nabza göre şerbet mp3, irem derici şerbet şarkısı dinle

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir