İREM DERİCİ ÜÇ ALBÜMÜ DİNLE 2014 – İREM DERİCİ YENİ ÜÇ ALBÜM ŞARKILARI 2014

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
irem derici yeni albümü üç - İREM DERİCİ ÜÇ ALBÜMÜ DİNLE 2014 - İREM DERİCİ YENİ ÜÇ ALBÜM ŞARKILARI 2014

İREM DERİCİ YENİ ALBÜM ŞARKILARI…

Son zamanların en başarılı isimlerin olan İrem Derici seslendirdiği her şarkı ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor. O Ses Türkiye yarışması ile tanınan ve yarışmadan elenen İrem Derici sonrasında kendi albümü ile bir anda tanınan isim oldu.
İlk olarak Bensiz Yapamazsın şarkısı ile çıkış yapan sanatçı İrem Derici daha sonra söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı şarkısı ile büyük kitlelere ulaştırmıştır. İrem Derici 2013 yılı en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü almıştır. Artık tanınan ve sevilen isim olan İrem Derici son zamanlarda Kalbimin Tek Sahibine şarkısı ile fırtına gibi esmektedir.

Başarılı sanatçı İrem Derici 2014 yeni albümü için ise müjdeyi verdi ve hayranlarını sevindirdi. İrem Derici ÜÇ adını verdiği yeni albümü ile 15 Haziran da müzik marketlerde yerini alacaktır. İrem Derici yeni albümü ÜÇ ile ilgili diğer albümdeki şarkılar gibi güzel şarkıların olduğunu söyledi. İrem Derici ÜÇ Single 2014 albümünde üç şarkı bulunuyor.

Sizlere bu yazımızda İrem Derici ÜÇ albümünde bulunan şarkıların listesini ve albümdeki şarkıların sözlerini paylaşacağız.

İrem Derici ÜÇ albüm Şarkıları

1 – İrem Derici Nabza Göre Şerbet (Şarkı ve Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
2 – İrem Derici Bir miyiz?  (Şarkı ve Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
3 – İrem Derici Nazende Sevgilim (Şarkı ve Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)

İrem Derici – ÜÇ Teaser Dinle
                                  
İrem Derici 2014 yeni ÜÇ albümünün şarkıları yukarıdaki gibidir. İlerleyen günlerde İrem Derici yeni albümündeki tüm şarkıların sözlerine buradan ulaşabilirsiniz. İrem Derici’ye  olarak başarılar diliyoruz. 

irem derici, irem derici yeni albümü, irem derici 2014 yeni albüm şarkıları dinle, albüm indir, albüm dinle, irem derici üç, irem derici üç dinle, irem derici üç albüm şarkıları, irem derici kalbimin tek sahibine, yeni çıkan albümler, bu hafta çıkan albümler, irem dericinin yeni albümünün adı, irem derici şarkıları, o ses türkiye, nabza göre şerbet şarkısı, irem derici 2014 yeni albüm, irem derici mp3 indir,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir