İSTANBULDA BEDAVA İNTERNET ERİŞİ OLAN YERLER – ÜCRETSİZ İNTERNETE GİRİLEN YERLER NERELER

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
bedava internet nerelerde var - İSTANBULDA BEDAVA İNTERNET ERİŞİ OLAN YERLER - ÜCRETSİZ İNTERNETE GİRİLEN YERLER NERELER

BEDAVA İNTERNET OLAN YERLER…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş seçim sonrası İstanbul’lulara ilk hediyelerini vermeye başladı. İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın İstanbul’lulara ilk hediyesi belirli noktalarda kablosuz internet hizmeti sağlaması oldu.

Bilindiği gibi hemen hemen her yerde artık intenete girmek mümkün oldu. Cafelerin, restorantların, alışveriş merkezlerinin iş yerlerinin gibi bir çok yerin kablosuz internetinden sokaktaki vatandaş faydalanabiliyordu. İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığından yapılan açıklamaya göre İstanbul da bir çok noktada artık kablosuz internet erişimi yapılabilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada internet erişimi olan yerler vatandaşın yoğun olduğu yerler seçilerek uygulama başlatıldı. Ücretsiz kablosuz interneti kullanmak isteyenler sisteme cep telefon numaralarını girerek gelen SMS deki şifreyi girdiklerinde ücretsiz interneti kullanabilecekler.

Peki İstanbul da hangi yerlerde, nerelerde hangi ilçelerde bedava internet uygulaması var?


İntanbul da Bedava İnternet Uygulaması Olan Yerler


1 Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi(Galatasaray Lisesi)
2 Sultanahmet Meydanı
3 Eminönü Meydanı
4 Beşiktaş Meydanı
5 Kadıköy Meydanı
6 Üsküdar Meydanı
7 Sultanbeyli Meydanı
8 Beyazıd Meydanı
9 Mecidiyeköy Meydanı ve Cevahir Önü
10 Miniatürk/İBB Bilgilendirme Çadırı
11 Saraçhane Parkı
12 Emirgan Korusu
13 Hidiv Kasrı korusu
14 Aksaray Meydanı
15 Bakırköy Meydanı
16 Beylikdüzü Meydanı
17 Eyüp Meydanı
18 Kartal Meydanı
19 Sarıyer İBB İletişim Noktası
20 Avcılar İBB İletişim Noktası
21 Şirinevler Meydanı
22 Pierre Lotti Tepesi
23 Anadolu Hisarı İskelesi
24 Dragos Sosyal Tesisler Çevresi
25 Galata Kulesi ve Yakın Çevresi
26 Alibeyköy Cep Otogarı
27 Bayrampaşa Otogar

Sizin de eklemek istediğiniz yer varsa ekleyebilirsiniz. Bildiğiniz bir yerin WİFİ şifresi var ise paylaşarak diğer kişilere yardımcı olabilirsiniz.

bedava internet olan yerler, istanbulda bedava internete girilen yerler nereler, bedava internet hizmeti nerelerde var, bedava internet erişimi olan meydanlar nereler, istanbulun nerelerinde bedava internet var, istanbulda bedava wifi uygulaması olan yerler nereler, istanbulda nerelerde bedava internete girebilirim, wifi imkanı olan yerler, internet wifi bedava olan yerler, üsküdarın neresinde belediyenin bedava interneti kullanılıyor, nerelerde wifi şifresiz, şifresiz wifi olan yerler nereler, bedava wifi olan yerler neresi, istanbul belediyesinin başlattığı bedava internet nerelerde var

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir