KAÇAK GELİNLER SELİM (FURKAN ANDIÇ) KİMDİR – FURKAN ANDIÇ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

KAÇAK GELİNLER DİZİSİ SELİM…

Biyografi bölümümüzde sizlere dizi oyuncularını ve sevdiğiniz oyuncuları tanıtmaya ve merak edilen bilgilerini sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte bir çok dizi sezon finali yaparken, bir çoğu biterken, tabi yerlerini yeni diziler ve programlar almaya devam ediyor.
Dizilerin artması ile birlikte çoğalan dizi oyuncuları ise izleyici tarafından oldukça takip edilmeye ve merak edilmeye devam ediyor.

Star TV’de yeni başlayacak olan Kaçak Gelinler dizisi oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Star Tv Kaçak Gelinler Dizisi konusu 3 gelinin, birinin nikah masasından, birinin gelinlik provasından ve birininde düğünden kaçması ile başlayan hikaye, bu 3 gelinin bir araya getirmeyi ve yollarının kesişmesini konu alacak.
Kaçak Gelinler dizi oyuncuları arasında olan Furkan Andıç hakkında bilgileri sizler için derledik. Kaçak Gelinler dizisi Selim karakterini canlandıran Furkan Andıç kimdir, kaç yaşındadır, resimleri ve Furkan Andıç biyografisi gibi merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

KAÇAK GELİNLER OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

kaçak gelinler selim kimdir3 - KAÇAK GELİNLER SELİM (FURKAN ANDIÇ) KİMDİR - FURKAN ANDIÇ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİFurkan Andıç Kimdir

Kaçak Gelinler dizisinde Selim Karakterini canlandıran Furkan Andıç, 7 Şubat 1990 yılında İstanbul da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyan genç oyuncu, daha sonra 2011-2012 eğitim senesi 1. Döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne yatay geçiş yaptı. 
1.90 boyunda ve 85 kilo olan oyuncunun gözleri ela renktedir; ayrıca basketbol, resim ve sinema hobileri arasındadır. 

Birçok reklam filminde oynayarak oyunculuk kariyerine başlayan genç oyuncu, TNT ekranında yayınlanan Kolej Günlüğü adlı dizi ile birlikte dizi kariyerine başlamış ve daha sonraları dizi ve reklam filmlerinde rol almaya başlamıştır.
Yağmurdan kaçarken dizisinde Harun karakterini, Ayrıca Aşk Ekmek Hayaller dizisinde Altan’ın büyüdüğünde’ki halini oynamıştır.
2011 yılında başlayan Umutsuz Ev Kadınları dizindeki Levent rolüyle oyunculuk kariyerine devam etmektedir. 
Eti, Vatan Computer, Turkcell, Marmara Forum AVM reklarında oynamıştır. Yakışıklı oyuncu Furkan Andıç şimdilerde ise Star Tv nin Kaçak Gelinler dizisinde Selim karakterini canlandırarak izleyici karşısına çıkmıştır.

Furkan Andıç Rol Aldığı Diziler 

– Kaçak Gelinler
– Umutsuz Ev Kadınları
– Yağmurdan Kaçarken
– Kolej Günlüğü

Furkan Andıç Resimleri

kaçak gelinler selim kimdir1 - KAÇAK GELİNLER SELİM (FURKAN ANDIÇ) KİMDİR - FURKAN ANDIÇ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİkaçak gelinler selim kimdir2 - KAÇAK GELİNLER SELİM (FURKAN ANDIÇ) KİMDİR - FURKAN ANDIÇ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİkaçak gelinler selim kimdir - KAÇAK GELİNLER SELİM (FURKAN ANDIÇ) KİMDİR - FURKAN ANDIÇ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ
kaçak gelinler, kaçak gelinler oyuncuları kimler, kaçak gelinler konusu nedir, kaçak gelinler selim karakteri, selim kaçak gelinler, kaçak gelin selim, kaçak gelin selim resimleri, kaçak gelinler selim gerçek ismi nedir, kaçak gelinler selim gerçekte kimdir, kaçak gelinler selim kaç yaşında adı ne, furkan andıç kimdir, furkan andıç resimleri, furkan andıç kaç yaşında, furkan andıç, furkan andıç foto galeri, furkan andıç hakkında bilgi, furkan andıç biyografi, furkan andıç twitter hesabı, furkan andıç iletişim, furkan andıç boyu kilosu kaç,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir