KANAL D ALABORA YARIŞMASI – ALABORA YARIŞMASI BAŞVURU FORMU DOLDUR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
kanal d alabora yarışması - KANAL D ALABORA YARIŞMASI - ALABORA YARIŞMASI BAŞVURU FORMU DOLDUR

KANAL D ALABORA YARIŞMASI…
ir.
Televizyon ekranlarında en çok ilgi gören ve izlenen yapımların başında şüphesiz diziler ve yarışma programları geliyor. Kanallar reytinglerini arttırmak için bu yöndeki çalışmalarına devam ediyorlar. Bu konuda hızlı davranan Kanal D yepyeni bir yarışma programının müjdesini vererek bu yaz büyük bir başarı yakalamayı hedefliyor.

Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan Alabora isimli yarışma şimdiden ismi ve konsepti ile ilgi çekmeye başladı. Kanal D Alabora adlı yarışması ile bu yaza damga vuracağa benziyor.

Yeni başlayacak olan Alabora isimli yarışma da heyecan, macera ve eğlence bir arada olacak. Alabora yarışması ile ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yarışmaya katılmak isteyenler başvuru formuna yazımızın devamında ulaşabilirler.
r.

Kanal D ALABORA Yarışması Yarışmacıları Kimler TIKLAYINIZ>>>

Alabora Yarışmasında Neler Olacak?
Alabora Yarışması Nasıl Olacak?

Yeni olan ALABORA yarışmasının içeriği ve tarzı son zamanların en çok izlenen yarışması Survivor gibi olacak ve hatta survivor’a aday olarak gösterilen yeni yarışma “Alabora”da, 7’si kız, 7’si erkek 14 yarışmacı, lüks bir teknede ve Türkiye’nin en güzel koylarında,13 hafta boyunca maceraya yelken açacak, Alabora’ya katılan yarışmacılar kıyasıya bir rekabetle, büyük ödülün sahibi olabilmek için yarışacaklar.
tir.
Bu eğlenceli ve heyecan dolu yarışmada her iki grup, hafta boyunca denizde ve kumsalda çeşitli oyunlarla birbirlerine karşı amansız bir mücadele verecekler. Kazananların para ödülü kazanacağı kaybedenlerin ise ceza alacakları bu mücadelelerde sadece güç değil, akıl, beceri ve şans faktörü de ön plana çıkacak.

Peki Alabora Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapabiliriz?

Kanal D nin yeni yarışması ALABORA ya başvurmak isteyen ve kendine güvenen adaylar alabora yarışma başvuru formu doldurarak yarışmaya katılmak için ilk adımı atmış olacaklardır. Alabora yarışmasına katılmak isteyenler alabora başvuru formunu kanal d nin internet sayfasından ulaşabilirler.

Önemli Not:
“ALABORA” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.

alabora yarışması nedir, alabora yarışması hangi kanalda, kanal d alabora yarışması izle, alabora ne zaman başlıyor, alabora yarışması nasıl olacak, alabora yarışmacıları kimler, 2014 alabora yarışma programı,alabora hakkındaki bilgiler neler, kanal d alabora yarışması nasıl olacak, alabora yarışmasında neler olacak, kanal d alabora izle, alabora birinci bölüm izle, alabora tanıtım fragmanı, alaborada kaç kişi olacak, kanal d yeni yarışması izle, alabora birinci bölüm, alabora ilk eleme ne zaman, alabora yarışması başvuru formu, alabora nasıl başvurulur, alabora katılım formu,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir