KARA PARA AŞK DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

kara para aşk dizisi, kara para aşk dizi oyuncuları kimler, kara para aşk dizisi konusu nedir, kara para aşk oyuncu kadrosu, kara para aşk dizisinde kim kimdir, kara para aşk ne zaman başlayacak, atv kara para aşk dizisi, kara para aşk başrol oyuncuları, kara para aşk dizisi karakter isimleri, kara para dizisi oyuncu kadrosu ve konusu, 

kara para aşk.png large - KARA PARA AŞK DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR

Başarılı dizilere imza atan Ay Yapım yine muhteşem bir diziyi daha izleyici ile buluşturuyor. Kara Para Aşk isimli dizi Mart ayında izleyici ile buluşacak. Tanıtım fragmanları yayınlanmaya başlayan Kara Para Aşk dizisi Atv ekranlarında başlayacak. 

Atv’nin iddalı dizileri arasına şimdiden girmeyi başaran Kara Para Aşk dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden usta oyuncular yer alıyor. Başrollerinde Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Erkan Can ve Nebahat Çehre’nin rol aldığı dizide daha bir çok ünlü isim yer alıyor. 

Kara Para Aşk dizisi Türkiye ile birlikte Ortadoğunun en büyük kanalı olan MBC kanalındada da yayınlanacak. Türkiye ile eş zamanlı yayınlanacak olan diziyi tüm ortadoğu ülkeleri aynı anda izlenebilecek. Kara Para Aşk dizisi oyuncuları kimler ve dizinin konusu nedir yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kara Para Aşk Dizi Oyuncuları Kimler

Tuba Büyüküstün (Elif Denizer)
Engin Akyürek (Ömer Demir)
Erkan Can (Tayyar Dündar)
Tuvana Türkay (Bahar Çınar) (Tuvana Türkay Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Nebahat Çehre (Zerrin Denizer)
Emre Kızılırmak (Levent İnanç) (Emre Kızılırmak Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Aytaç Arman (Ahmet Denizer)
Hazal Türesan (Aslı Denizer)
Serkan Kuru (Taner )
Deniz Barut (Pınar) (Deniz Barut Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Bestemsu Özdemir (Nilüfer Denizer) (Bestemsu Özdemir Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Güler Ökten (Elvan Demir)
Burak Tamdoğan (Hüseyin Demir)
Damla Colbay (Demet Demir) (Damla Colbay Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Bedia Ener (Fatma Andaç)
Selin Ortaçlı (Sibel Andaç)
Ali Yörenç (Fatih Dündar)
Saygın Soysal (Metin Dündar)
İlkin Tüfekçi (Pelin Serter)
Ahmet Tansu Taşanlar (Arda Çakır)

Kara Para Aşk Dizi Konusu Nedir

Engin Akyürek’in Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün’ün varlıklı bir ailenin yurtdışında yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif olarak seyirci karşısına çıkacakları dizi, bir cinayetle kesişen hayatları konu alıyor. Çok sevdiği nişanlısını bir cinayete kurban veren Ömer ile mükemmel babasının aslında karapara aklayan bir mafya olduğunu öğrenen Elif’in kaderleri, cinayetin ardından yaşananlarla değişecek. Bu hikayede kimi paranın pırıltısının esiri olacak, kimi aşkın, kimi gerçeğin, kimi sırların kimi de hırslarının.. Parayla sınanamayan bir aşkın hikayesini anlatacak 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir