KARA PARA AŞK NİLÜFER (BESTEMSU ÖZDEMİR) KİMDİR – BESTEMSU ÖZDEMİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Kara Para Aşk Nilüfer Karakteri… 

Atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Başrollerinde Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Tuvana Türkay gibi isimlerin oynadığı yeni dizi kara para aşk konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkatleri çekmektedir.
Kara Para Aşk dizi oyuncuları içerisinde hem güzelliği hem oyunculuğu ile göz dolduran ve beğeni toplayan isimlerin başında ise Bestemsu Özdemir yer alıyor. Nilüfer karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir kara para aşk dizisinde Denizer ailesinin en küçük kızı rolündedir.  

Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir hakkında bilgilerin merak edilmesi ve araştırılması, özellikle kara para aşk Nilüfer kimdir, kara para aşk dizisindeki Nilüfer kaç yaşındadır, Bestemsu Özdemir resimleri, Bestemsu Özdemir biyografi, gibi soruların sorulması üzerine sizlere bu soruların cevaplarını paylaşacağızr.

Bestemsu Özdemir Kimdir

Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir 01.01.1992 yılında İstanbul’da doğmuştur.1.74 boyunda 54 kilo olan Bestemsu Özdemir’in gözü ve saçı kestane rengidir. Güzel oyuncu Bestemsu Özdemir Lise eğitimini Özel Saint Benoit Fransız Lisesinde , Üniversite eğitimini ise İTÜ’de Moda tasarımı ile devam ettirdi. Başarılı oyuncu bu diziden önce Araf Zamanı ve Sakarya Fırat gibi dizilerde oynamıştır.

Bestemsu Özdemir’in Canlandırdığı Nilüfer Karakteri

Denizer ailesinin en küçük kızlarıdır ve Amerika’nın New York şehrinde ressamlık eğitimi görmektedir. Ablası Elif Denizer’in (Tuba Büyüküstün) doğum günü nedeniyle İstanbul’a gelmiştir. Doğum günü gecesi babalarının öldürülmesinden sonra, babasının en iyi arkadaşlarından biri olarak bildikleri Tayyar Dündar (Erkan Can) tarafından kaçırılmıştır.

Bestemsu Özdemir Resimleri

kara para aşk nilüfer kim1 - KARA PARA AŞK NİLÜFER (BESTEMSU ÖZDEMİR) KİMDİR - BESTEMSU ÖZDEMİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk nilüfer kim2 - KARA PARA AŞK NİLÜFER (BESTEMSU ÖZDEMİR) KİMDİR - BESTEMSU ÖZDEMİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk nilüfer kim3 - KARA PARA AŞK NİLÜFER (BESTEMSU ÖZDEMİR) KİMDİR - BESTEMSU ÖZDEMİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk nilüfer kim5 - KARA PARA AŞK NİLÜFER (BESTEMSU ÖZDEMİR) KİMDİR - BESTEMSU ÖZDEMİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk nilüfer kim - KARA PARA AŞK NİLÜFER (BESTEMSU ÖZDEMİR) KİMDİR - BESTEMSU ÖZDEMİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

bestemsu özdemir, bestemsu özdemir kimdir, bestemsu özdemir resimleri, bestemsu özdemir kaç yaşındadır, bestemsu özdemir foto galeri, kara para aşk nilüfer kim, kara para aşk dizisindeki nilüfer kimdir kaç yaşındadır, kara para aşk oyuncuları nilüfer kim, kara para aşk nilüfer, kara para aşk dizisi nilüfer karakterinin gerçek adı, kara para aşk nilüfer kim oynuyor, kara para aşk nilüfer kaç yaşında gerçek adı ne, nilüfer kara para aşk, bestemsu özdemir hayatı, bestemsu özdemir görseller, bestemsu özdemir evli mi, bestemsu özdemir wikipedi, kara para aşk dizisinde kim kimdir,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir