KARA PARA AŞK PINAR (DENİZ BARUT) KİMDİR – DENİZ BARUT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

kara para aşk pınar kim3 - KARA PARA AŞK PINAR (DENİZ BARUT) KİMDİR - DENİZ BARUT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİKara Para Aşk Pınar Karakteri… 

Atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Başrollerinde Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Tuvana Türkay gibi isimlerin oynadığı yeni dizi kara para aşk konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkatleri çekmektedir.
Kara Para Aşk dizi oyuncuları içerisinde hem güzelliği hem oyunculuğu ile göz dolduran ve beğeni toplayan isimlerin başında ise Deniz Barut yer alıyor. Pınar karakterini canlandıran Deniz Barut kara para aşk dizisinde Tayyar’ın sevgilisi rolündedir.  

Kara Para Aşk dizisinde Pınar karakterini canlandıran Deniz Barut hakkında bilgilerin merak edilmesi ve  araştırılması, özellikle kara para aşk Pınar kimdir, kara para aşk dizisindeki Pınar kaç yaşındadır, Deniz Barut resimleri, Deniz Barut biyografi, gibi soruların sorulması üzerine sizlere bu soruların cevaplarını paylaşacağız.

Deniz Barut Kimdir

Kara Para Aşk dizisinde Pınar karakterini canlandıran Deniz Barut 19 Mart 1983 yılında Denizli de doğmuştur. Spor merkezli bir geçmişi olan güzel oyuncu Eskişehir Üniversitesi spor akademisini bitirerek voleybolcu olmuştur. Sonrasında ciddi bir sakatlık geçiren Deniz Barut sporu bırakmak zorunda kalmıştır. Sporu bırakmasının ardından İstanbul’a gelen oyuncu Bahçeşehir Üniversitesinde Fotoğrafçılık okumuştur.

Fotoğraf çekmeyi çok seven Deniz Barut bunu hiç bırakmayacağının altını çiziyor. Deniz Barut 1997 yılında katıldığı Elit Model güzellik yarışmasında ikinci olarak adını duyurmuş ve podyumlarda yer almaya başlamıştır. 1,75 boyunda olan ve 55 kilo ağırlığında olan daha sonrasında oyunculuk yeteneğinin farkına varan Deniz Barut Şahika Tekand Studio da oyunculuk eğitimi alarak oyunculuk kariyerine başlamış olmuştur. Güzel oyuncu Deniz Barut bugüne kadar bir çok dizide rol almıştır ve son olarak Kara Para Aşk dizisinde rol almaktadır.

Deniz Barut Rol Aldığı Dizile
r.
– Kara Para Aşk
– Lale Devri
– Anneler ile Kızları
– Kaybolan Yıllar

Deniz Barut Resimleri

kara para aşk pınar kim1 - KARA PARA AŞK PINAR (DENİZ BARUT) KİMDİR - DENİZ BARUT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk pınar kim2 - KARA PARA AŞK PINAR (DENİZ BARUT) KİMDİR - DENİZ BARUT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk pınar kim4 - KARA PARA AŞK PINAR (DENİZ BARUT) KİMDİR - DENİZ BARUT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk pınar kim5 - KARA PARA AŞK PINAR (DENİZ BARUT) KİMDİR - DENİZ BARUT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk pınar kim6 - KARA PARA AŞK PINAR (DENİZ BARUT) KİMDİR - DENİZ BARUT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

kara para aşk pınar kim 682x1024 - KARA PARA AŞK PINAR (DENİZ BARUT) KİMDİR - DENİZ BARUT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

deniz barut, deniz barut kimdir, deniz barut resimleri, deniz barut kaç yaşındadır, deniz barut foto galeri, kara para aşk pınar kim, kara para aşk dizisindeki pınar kimdir kaç yaşındadır, kara para aşk oyuncuları pınar kim, kara para aşk tayyarın sevgilisi pınar kim, kara para aşk dizisi pınar karakterinin gerçek adı, kara para aşk pınarı kim oynuyor, kara para aşk pınar kaç yaşında gerçek adı ne, pınar kara para aşk, deniz barut hayatı, deniz barut görseller, deniz barut evli mi, deniz barut wikipedi, kara para aşk dizisinde kim kimdir,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir