Kilo Vermek Ve Üçgen Bir Vücut İçin Erkeklere Özel TAEBO!!!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
                
                    İnternette araştırma yaparken bir şey çok dikkatimi çekti. Zayıflama üzerine açılan sitelerin hepsi bayanlara yönelik. Peki erkekler zayıflamayı hiç düşünmüyor mu? İnternette araştırma yapmıyor mu? Araştırıyor fakat çoğu yöntem kadınların fizyolojisine uygun hazırlandığı için deneseler bile sonuç alamıyorlar.

sisman erkek - Kilo Vermek Ve Üçgen Bir Vücut İçin Erkeklere Özel TAEBO!!!


                    Sitenin birinde kullanıcı yorumları arasında öyle biri vardı ki okuyunca hayretler içinde kaldım. Yorumda aynen şöyle diyordu ; 28 yaşında 170 cm boyunda 98 kiloyum. Kilolarım yüzünden sevdiğim kızdan bile benimle alay eder diyerek vazgeçtim. Birçok ilaç denedim. Hiçbiri sonuç vermedi. Ne yapsam olmuyor. Artık intiharı bile düşünüyorum. Söyledikleri ne kadar tanıdık geldi size de öyle değil mi? Evet kilolu erkeklerde aynı kadınlar gibi bu durum yüzünden depresyona girebiliyor. 
                    Peki erkeklerin bizim yöntemlerimizle zayıflayamamaların sebebi acaba nedir? Tabiiki de hormonlar. Erkeklerin hormonları kadınların ki gibi değişkenlik göstermez. Yalnızca yoğun efor sarf ettikleri zaman birden yükselir, efor azalınca yavaşça düşer. Buradan da anlayacağınız gibi erkeklerin kilo verebilmesi hareketle gerçekleşir. 
                  Sizinde bildiğiniz gibi erkeklerin kasları kadınlara göre daha fazla olup kısa sürede geliştirilebiliyor. Aslında kilo vermeleri çok kolay. Spor yaparak kilo vermenin özü; kas çalışırken ısınarak çevresindeki yağların yakılmasını sağlarken, aynı zamanda vücuda alınan oksijenin yağ hücrelerine taşınması da yağ yakımını hızlandırır. Durum böyle olunca erkekler spor yaptıklarında kas yoğunlukları daha fazla olduğu için daha kolay kilo verebilirler. Çok bozuk bir beslenme düzenleri yoksa eğer diyet yapmak yerine daha fazla hareket etmeleri de yeterli olacaktır.
                       Peki hangisi? Sizin içinde önerim koşu ve yürüyüşle başlayacak. İnternette sizin için araştırma yaparken son derece eğlenceli bir yöntemle karşılaştım. “TAEBO!” Evet bu eğlenceli hareketlerle, hem kilolarınızdan kurtulabilir hem de klasik tabirle üçgen bir vücuda sahip olabilirsiniz. 
                     Sizin için videoları buraya ekledim. Videolarda kadınlarda var ama sizinde gördüğünüz gibi çok fazla kas yapmışlar. Bu nedenle ben bayanlar için uygun bulmadım açıkçası. Yapmak isteyene karışamayız tabiiki :). 
                             Hadi beyler buyurun, “TAEBO” başlıyor!!!

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir