KIRAÇ ÇIK HAYATIMDAN ŞARKI SÖZLERİ – KIRAÇ 2014 YENİ ŞARKISI ÇIK HAYATIMDAN SÖZLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

kıraç çık hayatımdan sözleri, kıraç yeni şarkısının sözleri, kıraç çık hayatımdan şarkısı, çık hayatımdan kıraç,, çık hayatımdan şarkı sözleri kıraç, kıraç yeni albüm şarkısının sözleri, kıraç yeni klibinin sözleri, kıraç yeni klip şarkısının sözleri, kıraç çık hayatımdan indir dinle, kıraç yeni şarkısnı indir, kıraç çık hayatımdan mp3

kıraç çık hayatımdan 2014 albümü 1 - KIRAÇ ÇIK HAYATIMDAN ŞARKI SÖZLERİ - KIRAÇ 2014 YENİ ŞARKISI ÇIK HAYATIMDAN SÖZLERİ

KIRAÇ ÇIK HAYATIMDAN ŞARKI SÖZLERİ

Türk rock müziğinin sevilen ve beğenilen ismi olan Kıraç yeni albümü ile müzik marketlerde yerini aldı. Rock müziğin başarılı ismi kıraç yıllardır yaptığı şarkılar besteler ve özellikle dizi müzikleri ile büyük başarı yakalamıştır. Kıraç tüm bunların yanı sıra pepe isimli çizgi filmin de müziklerini yaparak adeta yediden yetmişe her kesin gönlünde taht kurmuştur. Sevilen sanatçı kıraç yeni albümü olan çık hayatımdan ile tüm sevenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 
Kıraç yeni albümü Çık Hayatımdan yepyeni şarkılara yer veren Kıraç aynı zamanda 1978 yılında seslendirilen bombilibom şarkısını da seslendirmiştir. Kıraç yeni albümü Çık Hayatımdan 2014 albümünde toplam 11 şarkı yer alıyor.

Sizlere bu yazımızda sevilen sanatçı Kıraç’ın yeni Albümü ile aynı ismi taşıyan Çık Hayatımdan şarkısının sözlerini paylaşacağız.

İşte Kıraç Çık Hayatımdan Şarkı Sözleri

Senin olduğun cennete bile girmem 
Senin olduğun cennete bile girmem 
Kara gördüğüme beyaz diyemem 
Ölürüm de sana boyun eğmem 
Kara gördüğüme beyaz diyemem 
Diyemem diyemem 
Ölürüm de sana boyun eğmem 
Çık çık çık hayatımdan 
Çık çık çık çık dünyamdan 
Yalanlarını dolanlarını al 
Çık hayatımdan

Kıraç’ın Yeni Albüm Şarkıları İçin TIKLAYINIZ>>>

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir