Leslie Sansone İle Evde Yürüyoruz!!!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
kardanadam - Leslie Sansone İle Evde Yürüyoruz!!!
               Mağlum kış ayları geldi kapıya dayandı. Soğuk kış günlerinde sobanın başında geçirilen dakikalar yüzünden hareketsiz bir yaşantıya geçiş yapacaksınız. Tabiiki ısınmak için daha kalorili yiyecekler tüketmek zorunda kalacaksınız. Bahar geldiğinde ise ne kadar kilo aldığınızı fark edip şok diyetlere, zayıflama ilaçlarına geri döneceksiniz. Peki tüm bunlara engel olmak istemez misiniz?

Evet sizleri kışında rahat bırakmıyoruz.    Evde spor yapmak işinize gelmeyecek biliyorum. Zaten istatistiklere bakıldığında da insanların spor ve diyet yapmak için genelde ilkbahar ve sonbahar aylarını tercih ettiğini görüyoruz. En büyük yanlışı da burada yapıyoruz. Kışın rahat rahat alıp sonrada eyvah demenin bize hiç bir yararı olmayacak. 

             Geçen yıl kış döneminde spor yapamadığım için huzursuz olup televizyonda tesadüfen gördüğüm Leslie İle Yürüyüş programı hem çok eğlenceli hem de mantıklı gelmişti. 2-3 programını izledikten sonra dayanamadım bende ekranın karşısına geçip yürüyüşüme başladım. Hatta oğlumun da çok hoşuna gitmiş olacak ki oda benimle yapmaya başladı. Her gün yapamasam da haftada 3 gün yaptım. Ve bahar geldiğinde incecik, tiril tiril kıyafetler alıp özgürce alışveriş yapmanın tadı paha biçilemezdi. 
             Bu yürüyüş programı 5 setten oluşuyor. 1 mile, 2 mile, 3 mile, 4 mile ve 5 mile olan setler dikkat ederseniz hem dakika hemde hız bazında yavaş yavaş artıyor. Hiç yürüyüş yapmayan biriyseniz alışana kadar 1. setten devam edip alıştıkça diğer setlere geçebilirsiniz. Normalde günde 1 saat yürüyüş yapan biriyseniz eğer 3. setten başlamanızı öneririm. Aşağıdaki videoları beğeneceğinizi umuyorum. 

                                                     İyi Eğlenceler…

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir