MEDCEZİR SİNAN ENVEROĞLU (BERK ERÇEL) KİMDİR – BERK ERÇEL KİM BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

medcezir sinan kim1 - MEDCEZİR SİNAN ENVEROĞLU (BERK ERÇEL) KİMDİR - BERK ERÇEL KİM BİYOGRAFİ VE RESİMLERİMEDCEZİR DİZİSİ SİNAN KİMDİR…
iittir.
Ekranların sevilen dizisi Medcezir yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Her hafta ilgi ile izlenerek birinci olan medcezir dizisi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de oldukça beğenilen ve dikkat çeken diziler arasında.
Medcezir dizi oyuncularına bu hafta yeni bir isim daha katıldı. Medcezir dizisine yeni katılan isim Berk Erçer oldu ve Berk Erçer medcezir dizisinde Sinan Enveroğlu karakterini canlandıracak.

Medcezir dizisine yeni katılan Sinan Enveroğlu karakteri, Mira’nın annesi Sude’nin kurmuş olduğu dergide editör olarak işe başlayan ve Selim ile Ender arasında kıskançlık krizlerine neden olacak olan medcezir sinan karakteri dizideki oyunculuğu ile hemen tüm gözleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Başarılı oyuncu Berk Erçer medcezir dizisinden önce bir çok dizide rol almıştır. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde Mişa karakteri ile ekranlarda oldu.
Peki medcezir dizisi Sinan karakterini canlandıran Berk Erçer kimdir, kaç yaşındadır, boyu kilosu, medcezir dizisi sinan gerçek adı ne, kaç yaşında, kimdir gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

Berk Erçer Kimdir

Medcezir dizisinde dergi editörü Sinan Enveroğlu karakterini canlandıran Berk Erçer 9 Kasım 1983 yılında İstanbul da doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletim Tasarım ve Fotoğraf video bölümü öğrencisi olan Berk Erçer profesyonel fotoğrafçı ve oyuncudur.

Medcezir dizisine yeni katılan isim olan başarılı oyuncu Berk Erçel medcezir dizisinden öncede bir çok başarılı dizide rol almıştır. Dizilerdeki oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dikkatleri çeken isim olan Berk Erçel dizilerin yanı sıra reklamlarda ve video kliplerde de oynamıştır. İlk olarak Doktorlar dizisindeki Cerrahi asistanı Güney olarak ve son olarak da Kurt Seyit ve Şura dizisinde Mişa karakteri ile tanıdığımız oyuncu Bengü Erden’in Unut Beni adlı şarkısının klibinde de oynamıştır.bu 

Ayrıca Eti Çay Keyfi ve Vivien Parfüm gibi çeşitli reklamlarda oynayan başarılı oyuncu Berk Erçel oyunculuk adına kendini kanıtlamış ve kendinden emin bir adımla oyunculuk yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Berk Erçel Resimleri

medceizr sinan kim - MEDCEZİR SİNAN ENVEROĞLU (BERK ERÇEL) KİMDİR - BERK ERÇEL KİM BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

medcezir dizisi sinan karakteri - MEDCEZİR SİNAN ENVEROĞLU (BERK ERÇEL) KİMDİR - BERK ERÇEL KİM BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

medcezir dizisi sinan - MEDCEZİR SİNAN ENVEROĞLU (BERK ERÇEL) KİMDİR - BERK ERÇEL KİM BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

medcezir sinan kim - MEDCEZİR SİNAN ENVEROĞLU (BERK ERÇEL) KİMDİR - BERK ERÇEL KİM BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ
berk erçel kimdir, berk erçel kaç yaşında, berk erçel boyu ve kilosu, berk erçel saç rengi, berk erçel biyografi, medcezir dizisi sinan, medcezir sinan, medcezir sinan kim, medcezir sinan karakteri kimdir, medcezirdeki sinan kim, medcezirdeki sinan gerçekte kim, medcezir sinan resimleri, medceziri şekipin kızı ada, medcezir mira yaman, medcezir izle, medcezire yeni katılan kim, medcezir derginin editörü kim, medcezir miranın annesinin dergisinde çalışan editör kim, medcezir sinan resimleri, medcezirdeki sinan kim, medcezire yeni katılan sinan kim,bu yazı 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir