MİSAFİR OL BANA YARIŞMASI – MİSAFİR OL BANA YARIŞMASI BAŞVURU FORMU

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
misafir ol bana yarışması - MİSAFİR OL BANA YARIŞMASI - MİSAFİR OL BANA YARIŞMASI BAŞVURU FORMU
SHOW TV YENİ YARIŞMASI MİSAFİR OL BANA….

Show Tv ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Yemek programlarına benzer bir yarışma olarak başlayacak olan Misafir Ol Bana yarışması izleyenlerle ve yarışmacılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Misafir Ol Bana yarışmasının konsepti 3 çiftin katılacağı yarışmada çiftler beraber yemek yapacak diğer iki çifti ağırlayacak ve kısacası misafirperverlik nedir sorusunun cevaplarını kendilerince yanıtlayacaklar. Evlerine konuk olan diğer çiftleri güzelce ağırlama ve rahat ettirmeye çalışacak olan yarışmacılar yaptıkları ve tavırları ile puanlar alacaklar en çok puanı alan çift ise birinci olacak ve Misafir Ol Bana yarışmasının ödülü olan otomobil sahibi olacaklar.

Misafirperverliklerini konuşturmaya ve göstermeye çalışacak olan yarışmacılarının katılacakları misafir ol bana yarışmasında 3 gün boyunca 3 çift yarışacak her günün sonunda ev sahibi olan çift misafirlerini nasıl ağırladıkları, rahat ettirdikleri yemekleri nasıl yaptıkları gibi detaylar sonucunda puanlar alacaklar ve toplamda en çok puanı alan çift ödülün sahibi olacak.

Misafir Ol Bana yarışması ne zaman başlayacak sorununun cevabı ise, Misafir Ol Bana yarışması 31 Mart Pazartesi günü saat 14:00 de Show TV de başlayacak.

MİSAFİR OL BANA YARIŞMASI BAŞVURU FORMU TIKLAYINIZ>>>

Sizde kendinize güveniyor eşimle ben çok iyi misafir ağırlar çok güzel yemekler yapar ve ödülü biz kazanırız diyorsanız yukarıdaki misafir ol bana yarışma başvuru formuna tıklayıp yarışmaya başvurabilirsiniz.

misafir ol bana  yarışması, misafir ol bana yarışması ne zaman, misafir ol bana ne zaman başlıyor, misafir ol bana yarışması konusu, misafir ol bana nasıl bir yarışma, misafir ol bana yarışmasına nasıl katılabilirim, misafir ol bana yarışma başvuru formu, misafir ol bana katılım formu, misafir ol yarışması katılma formu, misafir ol bana kayıt olamak, misafir ol yarışmasına katılmak istiyorum, show tv misafir ol bana yarışması başvuru formu, misafir ol bana başvuru formu doldur,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir