MURAT DALKILIÇ BU NASIL AŞK ŞARKISI VE SÖZLERİ – MURAT DALKILIÇ YENİ ALBÜM ŞARKILARI DİNLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

murat dalkılıç yeni albümü 1 - MURAT DALKILIÇ BU NASIL AŞK ŞARKISI VE SÖZLERİ - MURAT DALKILIÇ YENİ ALBÜM ŞARKILARI DİNLEMURAT DALKILIÇ BU NASIL AŞK…

Başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç Daha Derine adlı albümü ile tüm müzik marketlerde yerini aldı. Murat Dalkılıç’ın yeni albümünde toplamda 15 şarkı bulunuyor. Yakışıklı sanatçının bu yeni albümündeki şarkıların altı tanesinde kendi imzası var.
Murtat Dalkılıç Daha Derine adlı yeni 2014 albümünde Gülşen, İskender Paydaş ve Ozan Çolakoğlu gibi ünlü isimlerle çalışmıştır.

Murat Dalkılıç Daha Derine albüm şarkılarından bir tanesi Bu Nasıl Aşk şarkısıdır. Bu Nasıl Aşk şarkısının sözleri Oğuzhan Koç’a ve düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na aittir. Murat Dalkılıç yeni albümünün çıkış parçası olan ve albümün ilk video klibinin çekildiği şarkı Bu Nasıl Aşk şarkısı oldu.

Siz değerli takipçilerimize bu yazımızda Murat Dalkılıç 2014 Daha Derine adlı yeni albümdeki ve albümün video klip şarkısı olan Bu Nasıl Aşk şarkısının sözlerini paylaşacağız.

MURAT DALKILIÇ DAHA DERİNE YENİ ALBÜM ŞARKILARI>>>

Murat Dalkılıç Bu Nasıl Aşk Şarkısı Sözleri

Atacaksan küçük at bari,
Yalanları yerim o zaman,
Takacaksan ellere koluna
Bu aşk nasıl derim o zaman

Sevdiğini bildiğini hayatını sildiğimi
Şu bedenden geçtiğimi bir çözemedin sen
Nasıl çekip gittiğini
İnanmadım bittiğine

Seni ilk kez gördüğüme sevinemedim ben
Bildiğin en derine gömdüm aşkı
Kimseler onu bulamaz
Sende de yok kimsede de o yürek

Bana bir daha yaşattıramaz
Öptüğüm ellerine baktım
Başka elden bulaşmış gurur
Dönüp bir daha olalım dersen
Adı bir tek arkadaşlık olur

murat dalkılıç, murat dalkılıç yeni albümü, murat dalkılıç bu nasıl aşk şarkısı dinle, murat dalkılıç bu nasıl aşk sözleri, murat dalkılıç yeni albüm şarkıları indir dinle, murat dalkılıç bu nasıl aşk dinle, murat dalkılıç bu nasıl aşk indir, murat dalkılıç bu nasıl aşk mp3 indir dinle, murat dalkılıç klip şarkısının adı, murat dalkılıç klip şarkısının sözleri, murat dalkılıç son klibi izle, son şarkısı dinle, son şarkısının sözleri

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir