Nedir Bu AKP'nin Çektiği!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Geçtiğimiz günlerde Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tekirdağ mitinginde Erdoğan’ı eleştirirken yanlışlıkla Erdoğan’ın annesinin de yolsuzluğa bulaştığını söyleyip, hatasını anladığında özür dilemesini eleştiren Erdoğan, çocukları hakkındaki eleştirilere cevap vermek istedi.

Tayyip Erdoğan Eskişehir mitinginde Kılıçdaroğlu’unu bu dil sürçmesi ile ilgili yüklenirken ”Allah’ın sopası yok” lafının cuk oturduğu bir dil sürçmesine imza attı.

“Sen, benim evlatlarıma helal lokma yedirmediğim halde, evlatlarıma da haramdan bahsedecek kalitede de değilsin” dedi.

“ÇALMAYI DURDURMAK İSTİYOR MUSUNUZ?”
Türkiye’nin en uzun, dünyanın da beşinci uzun sulama tünelinin hizmete girdiğini söyleyen Erdoğan, “Projenin son aşaması tamamlandığında Suruç Ovası’nın her köşesinden inşallah daha fazla bereket fışkıracak” dedi. Ancak Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada, barkovizyonda çıkan “Çalmayı durdurmak istiyor musunuz?” yazısı, AKP’lilere büyük şok yaşattı. Suruç Tüneli’nin tanıtıldığı anda ortaya çıkan bu yazı, televizyon ekranlarına da canlı yansıdı.

ahbr1 - Nedir Bu AKP'nin Çektiği!

calmayi - Nedir Bu AKP'nin Çektiği!

Geçtiğimiz hafta Kadir Topbaş’ın mitingini yayınlayan ve AKP’ye yakınlığıyla bilinen Ülke TV’de haber bülteninde KJ bandında “Gece gündüz demeden ÇALIYORUZ, çalışacağız” yazısı yer almıştı.

ulke tv de kadir topbas hatasi gece gunduz 5732190 3796 400 - Nedir Bu AKP'nin Çektiği!
TOKİ Dergisinin tanıtımının önsözünde Başbakan Erdoğan’ın isminin altında bulunduğu yazıda “Sevdamız Türkiye sevdasıdır. Sonuna kadar,son nefesimize kadar sorumluluk bilinciyle ÇALIYORUZ” yazılmıştı.
1 - Nedir Bu AKP'nin Çektiği!

AKP’Lİ VEKİL: “AK PARTİ ÇALIYOR” 
AKP İzmir Milletvekili Rifat Sait attığı bir tweette, AKP’li vekillerin Meclis’te tam kadro çalıştığını yazmak isterken “TBMM’de AK Parti vekilleri tam kadro çalıyor. Muhalefette 20 nöbetçi vekil var” yazmış, hatasını fark ettikten sonra “Tam kadro çalışıyor” yazacaktım, sehven hata yapıldı.” demişti.

ak parti rifat sait twit - Nedir Bu AKP'nin Çektiği!

Milletvekilini takip edenlerden birinin ”bunu zaten biliyoruz” yanıtı ile gülmekten kendimi alamadım.

Bunların hepsi AKP seçmenine bir uyarı olabilir mi?
Gerçi ses kayıtlarına ve belgelere inanmayan seçmenlere bunlar vız gelir ama bakalım belki 25 martta çıkacağı söylenen video ve görüntülere inanırlar!

Vural Egemen SARIGÖZ

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir