Nestle Nesfit 14 Gün Programı ile Zayıflamak

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
web banner yeni 0 - Nestle Nesfit 14 Gün Programı ile Zayıflamak

Nestle Nesfit’in her çeşidini deneyen biri olarak size en son çıkan ballı bademlisini şiddetle tavsiye ediyorum. Bir kere tadı sizde rejim yapmadığınız hissi uyandırıyor. Bu bile Nestle Nesfit’in ballı bademlisini
denemek için bir sebep. Şaka bir yana siz hangi çeşidini seçerseniz seçin hafifliyorsunuz. Nestle nesfit ile 14 gün programı sizi alıştığınız zorlu diyet listelerinden abartıya kaçan kalori hesaplarından kurtarıyor. ve 14 gün içerisinde ufak tefek fazlalıklarınızdan kurtulmayı vaadediyor. Nestle Nesfit 14 gün programı sırasında hareketi arttırın ve bol bol su için.

Kahvaltı: Yarım yağlı veya yağsız süt içine atacağınız nesfit esas yiyeceğiniz. Nesfiti hazırlarken bir kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz. Yanında bir meyve, bir çay yada kahve içebilirsiniz.

Öğle Yemeği: size kalmış. Ama 4 temel besin grubundan besinleri içeren bir menü tavsiye ediliyor. Yağsız veya az yağlı yoğurt, tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna veya bulgur, ızgara et-tavuk veya balık, salata veya sebze çorbası ile et- tahıl- sebze ve süt ürünlerini tüketmiş olursunuz.

Akşam yemeği: Bir kase Nesfit ( yarım yağlı yada yağsız süt ile hazırlanmış), yanında sebze

detaylı bilgi için www.nesfit14gun.com

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir